Новини

13.03.2019 — 18:10
План регіонального розвитку району обговорили на Кам’янеччини

13 березня відбулось засідання Ради регіонального розвитку Кам’янець-Подільського району. На зібрання були запрошені керівники структурних підрозділів і служб райдержадміністрації, правоохоронних органів, Кам’янець-Подільського управління Головного управління Державної фіскальної служби в Хмельницькій області, закладів охорони здоров’я району, представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад Кам’янеччини.

13.03.2019 — 17:07
План регіонального розвитку району обговорили на Славутчині

13 березня відбулось засідання Ради регіонального розвитку Славутського району. Участь в заході взяли: голова райдержадміністрації Богдан Маршук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Мельник, заступник голови  районної ради Олексій Лавренчук, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, голови об’єднаних територіальних громад, сільські голови,  керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій району, представники громадськості, засобів масової інформації.

13.03.2019 — 16:45
Володимир Кальніченко провів особистий прийом громадян

Сьогодні перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко провів особистий прийом громадян. Загалом посадовцем розглянуто 6 звернень від жителів області, з них два щодо надання матеріальної допомоги.

13.03.2019 — 15:35
УВАГА! Департамент освіти і науки облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Ізяславського навчального центру №31 та Шепетівського навчального центру № 98

З 14.03.2019 року Департамент освіти і науки облдержадміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Ізяславського навчального центру №31 та Шепетівського навчального центру №98 Запрошуються до участі у конкурсі особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають повну вищу освіту відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), стаж роботи за професіями керівників нижчого рівня – не менше […]

13.03.2019 — 14:47
Уряд збільшує підтримку багатодітних родин

На засіданні Кабінету Міністрів 13 березня було ухвалено рішення запровадити з квітня виплату додаткової допомоги багатодітним сім’ям. Це черговий крок Уряду, спрямований на підтримку родин з дітьми та збільшення народжуваності в країні. Зокрема, з вересня минулого року всі новонароджені отримують «пакунок малюка», в цьому році у родин з’явилась можливість отримувати від держави доплату за послуги няні, будуються нові дитячі садочки, щоб батьки могли віддати дитину на навчання.

13.03.2019 — 11:54
Важкоатлети Хмельниччини конкурентоспроможні на всеукраїнському рівні

Кубок України з важкої атлетики в м.Чернігові став важливим етапом відбору для вітчизняних спортсменів до офіційних міжнародних змагань поточного року, де будуть розігруватись рейтингові очки для потрапляння на Олімпійські ігри -2020 до Токіо.

13.03.2019 — 11:40
Презентація книги  “…Любов довго терпить”

Найбільш очікувана презентація цієї весни  відбулася в обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г.Шевченка. Книгу “…Любов довго терпить” презентувала відома подолянка, громадська діячка, Голова ГО “Творча Сотня “Рух до перемоги” Оксана Радушинська.

13.03.2019 — 11:21
Старосинявщина прийняла естафету «Слава визволителям України»

12 березня  Старосинявщина прийняла від Полонського району почесну естафету «Слава визволителям України» на честь 75-річчя визволення району від німецько – фашистських загарбників. Дана акція має на меті вшанування подвигу героїв фронту й тилу, пам’яті загиблих, виховання у молодого покоління почуття патріотизму і шанобливого ставлення до людей старшого покоління.

13.03.2019 — 10:21
Світлана Павлишина взяла участь в зустрічі з представниками ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО» міста Миколаїв

12 березня  в обласній раді відбулася зустріч керівництва області із представниками громадської організації з Миколаєва, що опікується питаннями захисту прав учасників та інвалідів АТО.  До спілкування  долучилися  заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, голова обласної ради Михайло Загородний, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська та голова громадської організації «Спілка інвалідів війни та ветеранів АТО Хмельниччини» Володимир Шрубковський.

13.03.2019 — 09:27
В країні має бути нульова толерантність до корупції – Глава держави

Президент Петро Порошенко наголошує, що в Україні має бути нетерпимість до корупційних дій на всіх рівнях. «Ми маємо абсолютно чіткі підходи, що в країні має бути нульова толерантність до корупції», – заявив він під час виступу на Форумі «Від енергоефективності до енергонезалежності».