Новини

06.05.2019 — 17:22
Екологи Хмельниччини та Житомирщини провели спільне обстеження очисних споруд Понінківської КПФ

3 травня 2019 року було проведено спільне обстеження очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» та місця скиду стічних вод у річку Хомора.
Стічні води очисних споруд ТОВ «ПКПФ-Україна» візуально прозорі, завислих речовин на дні річки Хомора не виявлено.Роботи по реконструкції очисних споруд  ТОВ «ПКПФ-Україна» проводяться у відповідності до затвердженого плану-графіку. Вживаються заходи щодо проведення оцінки впливу на довкілля реконструкції очисних споруд.

06.05.2019 — 15:03
Відбувся обласний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я!»

Юнаки та дівчата з 21 закладу професійної (професійно-технічної) освіти області змагалися за звання найкращого та найуспішнішого юнацького колективу, що займається пропагуванням здорового способу життя серед однолітків у декількох конкурсах: літературно-музично-спортивних міні-композицій «Ми обираємо здоров’я»; фотографій, плакатів «Молодь обирає здоровий спосіб життя».

06.05.2019 — 14:31
Особистий прийом громадян є важливим заходом реалізації конституційного права громадян на звернення

З метою поліпшення умов реалізації конституційного права громадян на особисте звернення, підвищення відповідальності керівників органів виконавчої влади, інших державних органів та органів місцевого самоврядування та розв’язання проблем, які спричиняють звернення громадян, перший заступник голови обласної державної адміністрації Володимир Кальніченко провів особистий прийом громадян.

06.05.2019 — 13:02
Перемога красилівського ветерана спорту у Запоріжжі

27 квітня у місті Запоріжжя під девізом «Перемагай легко!» відбулися легкоатлетичні змагання з бігу «Нова Пошта Марафон Запоріжжя 2019».
В змаганнях зі спортивної ходьби взяв участь красилівчанин Микола Оніщук, який єдиний представив Хмельницьку область. Прокладену трасу центральними вулицями міста 71-річний Микола Никифорович подолав за 1 год. 04 хв. 29 сек. За міжнародним рейтингом WMA, який враховує вік спортсмена і показаний результат, він посів почесне перше місце, ставши абсолютним чемпіоном України.

06.05.2019 — 12:05
Інформаційний вісник Уряду: 5 запитань про субсидії

1.Чи потрібно у травні повторно звертатися з документами?
Усім діючим субсидіантам, які не матимуть заборгованості за комуналку, у травні автоматично перепризначать субсидію на новий період. Її з травня видаватимуть готівкою: пенсіонерам на пенсійну картку чи через Укрпошту, всім, хто ще не на пенсії – через Ощадбанк.

06.05.2019 — 09:49
Успішний дебют хмельничанки на «Діамантовій лізі»

«Діамантова ліга 2019» – ювілейний десятий сезон найбільш рейтингової всесвітньої серії легкоатлетичних змагань на відкритому повітрі, що з 2010 року організовується ІААФ (Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій).
3 травня столиця майбутнього чемпіонату світу Доха (Катар) приймала перший етап «Діамантової ліги» за участі світової еліти. Участь взяли  і 4 представниці України, троє з яких увійшли до числа призерок у своїх видах.

06.05.2019 — 09:14
8.05.19 відбудуться заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (10.00 м.Хмельницький, Військове кладовище, меморіал Слави, Вічний вогонь).

8.05.19 відбудуться заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (10.00 м.Хмельницький, Військове кладовище, меморіал Слави, Вічний вогонь). 12.00 відбудеться зустріч керівництва області з ветеранами (сесійна зала Будинку рад) Поділитись —