Новини

20.05.2019 — 18:00
У вись полинуть голоси мелодій – це духовий оркестр спиняє час

Цьогоріч обласний конкурс духових оркестрів та ансамблів духової музики став важливою подією для музикантів цієї спеціальності, продемонстрував достатньо високий рівень виконавської майстерності учнів мистецьких шкіл і зібрав значну кількість юних поціновувачів духових музичних інструментів.

20.05.2019 — 17:42
Увага! Конкурс на найкраще фото у вишиванці: голосування розпочато

До Всесвітнього дня вишиванки 14 травня Хмельницька ОДА оголосила конкурс на краще фото у вишиванці. За цей час на конкурс надійшли понад 100 фото. Усі вони пронумеровані відповідно до часу надходження та розміщені на офіційній сторінці облдержадміністрації у Фейсбук.

20.05.2019 — 16:40
До уваги музичних шкіл області! Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба»

Цього року вже вшосте в Україні пройде Міжнародний фестиваль «Музика Шопена просто неба». Планована дата проведення фестивалю 22-23 червня 2019 року. Традиційне місце проведення-|сторико-культурний комплекс «Замок-музей Радомисль». Фестиваль відбувається за підтримки компанії («In-Jazz»-офіційного представника Yamaha в Україні, громадської платформи «Люди допомагають людям» та за участі піаністів-лауреатів міжнародних конкурсів. Музичні школи області мають можливість подати заявку […]

20.05.2019 — 15:39
Виїзне засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації

Відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у 2019 році, 17 травня поточного року під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка на базі ДП «Славутське лісове господарство» відбулося виїзне засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації.

20.05.2019 — 15:27
Свято науки у Хмельницькому територіальному відділенні Малої академії наук України

17 травня в приміщенні Хмельницького обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Старицького відбулося нагородження кращих з кращих, які у поточному навчальному році принесли перемоги у скарбничку здобутків нашого краю, це 253 юних дослідника Хмельницького територіального відділення Малої академії України, переможці ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

20.05.2019 — 14:54
Хмельницькі гвардійці затримали молодиків з наркотиками

Протягом трьох минулих діб військовослужбовцями військової частини 3053 Національної гвардії України під час несення служби з охорони громадського порядку було затримано 8 осіб з наркотичною речовиною.

20.05.2019 — 14:46
У Хмельницькому провели дводенну Всеукраїнську конференцію інфекціоністів

16-17 травня у м. Хмельницькому проходила Всеукраїнська науково-практична конференція інфекціоністів «Інфекційні хвороби та біобезпека».
Серед поважних гостей – академіки, члени-кореспонденти НАМН України, професори, доктори наук, доценти, кандидати медичних наук, Заслужені діячі науки та техніки, Заслужені лікарі України.

20.05.2019 — 14:27
Україна успішно завершила Кубок Європи зі спортивної ходьби

19 травня в м. Алітус (Литва) на Кубку Європи зі спортивної ходьби були розіграні нагороди в особистому та командному заліку на дистанціях 10 км (юніори та юніорки U-20), 20 км та 50 км (чоловіки і жінки).

20.05.2019 — 12:21
Міста-партнери Кам’янця отримали почесні звання

У суботу, 18 травня, в рамках святкування Дня міста та Дня Європи в сесійній залі міської ради відбулися святкові урочистості.
Участь у заходах взяли голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, міський голова Михайло Сімашкевич, народний депутат Володимир Мельниченко, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василь Сукач. І, звичайно, представники міст-партнерів з-закордону, а це – 11 офіційних делегацій з п’яти європейських країн – Литви, Латвії, Чехії, Словаччини та Польщі.

20.05.2019 — 12:03
Інавгураційна промова Президента України Володимира Зеленського

Дорогі українці! Це не моя, це наша спільна перемога. І це – наш спільний шанс. За який ми несемо спільну відповідальність. Ми збудуємо країну інших можливостей. Де всі рівні перед законом, де є чесні та прозорі правила гри. Одні для всіх.