Новини

28.05.2019 — 18:26
Світлана Павлишина провела робочу нараду

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина провела робочу нараду із заступниками голів з гуманітарних питань райдержадміністрацій, міських, сільських та селищних голів. Також до участі в заході долучилися представники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

28.05.2019 — 17:22
Цьогоріч оздоровлення та відпочинок дітей області буде здійснюватися у 197 дитячих закладах

Про це сказала директор Департаменту соціаль­ного захисту на­се­лення обласної державної адміністрації Світлана Лукомська, інформуючи про підготовку до оздоровчої кампанії “Літо-2019”.

28.05.2019 — 16:18
На колегії ОДА проаналізували стан розрахунків за спожитий природний газ та електроенергію в області

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулось розширене засідання колегії облдержадміністрації. Участь у засіданні взяли голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови адміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів ЦОВВ, голови райдержадміністрацій, міських (міст обласного значення) рад та об’єднаних територіальних громад.

28.05.2019 — 14:43
Бізнес з нуля, або як започаткувати власну справу завдяки службі зайнятості

Хмельницька обласна служба зайнятості надає широкий спектр послуг, у тому числі сприяє започаткуванню безробітними власної справи (малого підприємництва). Згідно статистичних данних протягом січня-квітня 2019 року у Хмельницькій області за сприяння обласної служби зайнятості 47 осіб взяли одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

28.05.2019 — 11:51
Франківщина запрошує на фестиваль Underhill

З метою відродження, поширення, пропагування і розвитку української культури і туризму, національних традицій, звичаїв і обрядів, зміцнення міжнародних і міжрегіональних зв’язків 15-16 червня в Івано-Франківській області відбудеться Міжнародний фестиваль «Underhill European Music Festival».

28.05.2019 — 11:28
В Україні розпочато впровадження «Трембіти»

22 травня запрацювала перша електронна взаємодія, реалізована в межах національної системи електронної взаємодії «Трембіта». Будучи основою електронного урядування, «Трембіта» здатна забезпечити глобальний реінжиніринг процесів державного управління з метою їх оптимізації та прозорості. Система здійснює обмін даними без участі людини, що значно пришвидшує процес надання послуг, зменшує можливість механічних помилок та корупційних ризиків.

28.05.2019 — 11:05
Євросоюз запустив в Україні нову програму покращення онлайн-послуг

Європейський Союз запустив в Україні нову програму підтримки цифрової економіки та суспільства. Про це повідомили у Представництві ЄС в Україні. EU4Digital має розширити переваги єдиного цифрового ринку Євросоюзу для України та інших держав Східного партнерства. Це стимулюватиме економічний ріст, створення робочих місць, покращення життя людей та допомоги бізнесу.

28.05.2019 — 10:56
Європейські фахівці допоможуть Україні боротися з наркотиками

Європейський моніторинговий центр з наркотиків та наркотичної залежності (ЄМЦННЗ) планує посилити спроможність української національної обсерваторії з питань моніторингу незаконного вживання наркотичних засобів. Для цього реалізується проект «EU4Monitoring Drugs».

28.05.2019 — 09:27
Голосківські юні орнітологи – серед найкращих в Україні

З 21 по 23 травня 2019 року в славному козацькому краї – Черкащині проходив VІІ Всеукраїнський експедиційно-польовий збір команд юних зоологів. Юннатів і школярів нашої області гідно представляла команда юних знавців світу птахів з с. Голоскова–група вихованців гуртка «Юні орнітологи» Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді та членів шкільного клубу «AVES» у складі Грушка Сергія (8 кл.), Білана Дмитра (8 кл.), Чудіновського Олександра (7 кл.).

28.05.2019 — 09:13
Інтернаціональним чемпіоном за версією MMA PRO став кам’янчанин

Цими вихідними уже вчетверте в місті Кам’янці відбувся вражаючий Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE 19. Битва у фортеці IV».
У запеклій боротьбі переміг Костянтин Агапов з міста Кам’янець-Подільський.
Свого опонента Алі Гуламова з Азербайджану він здолав рішенням суддів.