Новини

13.05.2019 — 14:35
Майже 900 ОТГ вже створено в Україні, — Зубко

«Процес об’єднання громад рухається. Вже 33 міста обласного значення приєднують до себе громади. П’ятірка регіонів-лідерів у реалізації завдань децентралізації залишається незмінною. Житомирська, Чернігівська, Запорізька, Дніпропетровська, Хмельницька області продовжують очолювати рейтинг областей щодо формування спроможних громад», — зазначив Геннадій Зубко.

13.05.2019 — 13:16
Понад 3,5 тисячі учнів планують набрати цьогоріч у заклади профтехосвіти області

10-11 травня в облдержадміністрації відбулося засідання регіональної ради професійної освіти (стейкхолдерів). Провела засідання заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина. Окрім членів ради, до участі в заході були запрошені керівники закладів професійно-технічної освіти області.

13.05.2019 — 10:53
Чергові здобутки наших спортсменів

650 спортсменів з 35 країн взяли участь у традиційних міжнародних змаганнях з кульової стрільби “Гран-Прі Визволення”, які проходили у Чеському місті Пльзень.
Незважаючи на велику конкуренцію, учень Хмельницької обласної ДЮСШ, майстер спорту України міжнародного класу Ігор Кізима зумів завоювати дві золоті, срібну та бронзову медалі у стрільбі з малокаліберної та пневматичної гвинтівки з оптичним прицілом по рухомій мішені.