Новини

22.05.2019 — 18:49
В облдержадміністрації відбулася нарада з керівниками апаратів райдержадміністрацій

Сьогодні керівник апарату облдержадміністрації Оксана Самолюк провела нараду з керівниками апаратів райдержадміністрацій. До участі в нараді долучилися також керівники відділів апарату ОДА. Зазвичай такі наради проводяться у селекторному режимі. Однак голова облдержадміністрації Вадим Лозовий неодноразово наголошував, що такий формат проведення заходу є застарілим та незручним. Саме тому сьогодні вперше нарада відбулася у режимі відеоконференції. 

22.05.2019 — 17:34
Вадим Лозовий ознайомився із ходом будівництва сільських амбулаторій

Днями голова облдержадміністрації Вадим Лозовий у ході робочої поїздки районами області відвідав будівництво амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що реалізується в області в рамках програми “Доступна медицина”.

22.05.2019 — 12:24
До топ-десятки основних торгівельних партнерів Хмельниччини при імпорті увійшло дев‘ять країн Європи

За даними Хмельницької митниці ДФС, загальна вартість імпортованих цього року бізнес-спільнотою краю товарів склала 5,3 мільярда гривень, що на 15 відсотків, або майже на 700 мільйонів гривень більше, ніж у 2018 році.

22.05.2019 — 12:02
На Хмельниччині розпочався щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини»

З метою формування екологічної культури, сприяння розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, поширення екологічних знань серед учнівської молоді, вивчення навколишнього середовища шляхом відтворення стану довкілля у формі творчих поробок, малюнків та фоторобіт у Хмельницькій області розпочався щорічний обласний заочний конкурс «Природа України очима дітей Хмельниччини».

22.05.2019 — 09:53
У парі з чотирилапими: проведено змагання з багатоборства кінологів

21 травня у військовій частині 3053 Національної гвардії України за першість частини змагалися кінологи та їхні чотирилапі напарники. У змаганнях взяли участь шестеро військовослужбовців кінологічного взводу військової частини, демонструючи результати роботи з навчання та дресирування найкращих службових собак підрозділу – за призові місця боролися  5 німецьких та 1 бельгійська вівчарка.

22.05.2019 — 09:00
22 травня щороку відзначається Міжнародний день біологічного різноманіття

Щороку 22 травня увесь світ відзначає Міжнародний День біологічного різноманіття – це ще одна нагода звернути увагу широкої спільноти на актуальні проблеми збереження біоти, яка є фундаментом духовного і фізичного здоров’я будь-якої нації.