Новини

15.05.2019 — 20:55
Командо Хмельниччини, вперед! – Вадим Лозовий

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий прозвітував за перший рік роботи на посаді. Послухати звіт в обласній філармонії зібралися представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, силових структур, територіальних підрозділів центральних органів влади, громадськість області, журналісти. Також в залі були присутні народні депутати України Олександр Герега та Андрій Шинькович.

15.05.2019 — 18:21
ЗАКЛАДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У 2019 РОЦІ

  № з/п ЗАКЛАДИ ОЗДОРОВЛЕННЯ ТА ВІДПОЧИНКУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ, ЯКІ ПРАЦЮВАТИМУТЬ У 2019 РОЦІ 1. Хмельницька обл, м.Хмельницький, вул. Гагаріна 33 фактичне місцезнаходження с. Головчинці, Летичівський р-н Позаміський дитячий заклад оздоровлення та відпочинку «Чайка»   2. Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н., с. Жилинці Дитячий оздоровчий заклад «Джерельце» ПАТ  «Хмельницькобленерго» 3. Хмельницька обл, Дунаєвецький р-н., с. Маків Дитячий заклад санаторного типу «Україна» 4. Хмельницька обл, Кам’янець-Подільський р-н., с. Привороття Дитячий заклад […]

15.05.2019 — 17:25
Звіт голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового за перший рік роботи

В нинішньому динамічному світі справжній успіх – це успіх суспільний. Це коли ти власними зусиллями долучаєшся до загальної справи побудови і створення розумного і комфортного життя в державі, управлінська система якої працює для кожного громадянина, його потреб і очікувань.
Маємо зробити все можливе, щоб побудувати країну в якій прозорі і прості правила життя, співпраці, загального розвитку. Саме таким принципами керуємось в роботі я і мої однодумці.

15.05.2019 — 15:17
Відшкодування втрат на суму майже 11 млн гривень забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом  січня – квітня поточного року

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж чотирьох місяців поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму  15,5 млн гривень.

15.05.2019 — 11:19
16-17 травня у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “Наука, освіта, суспільство: реалії, виклики, перспективи”.

16-17 травня у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса відбудеться Міжнародна науково-практична конференція “Наука, освіта, суспільство: реалії, виклики, перспективи”. У межах конференції 17 травня на базі Хмельницької філії ДонУН імені Василя Стуса  буде презентовано магістерську освітню програму 281 “Публічна політика та адміністрування”. Поділитись —

15.05.2019 — 09:46
Спецоперація з протидії кору перейшла в активну фазу – стартувала імунізація

З 13 травня у Хмельницькій області стартувала активна фаза спецоперації з протидії захворюваності на кір – мобільні бригади розпочали здійснювати вакцинацію в закладах освіти.

15.05.2019 — 09:36
Перший впевнений крок українок до здобуття олімпійських ліцензій

Збірна України з фехтування на шаблях в складі нетішинки Аліни Комащук та представниць Києва Ольги Харлан, Олени Вороніної, Юлії Бакастової здобули  срібні медалі на етапі Кубка світу в Тунісі.

15.05.2019 — 09:24
Коли сміття виносять з хати: Як Дунаєвецька громада стала на 50 сміттєзвалищ чистішою

Сьогодні Дунаєвецьку ОТГ, що на Хмельниччині, об’єднує – сміття. Тут сортують відходи, закрили майже всі стихійні сміттєзвалища, а також громада одна з перших в Україні збудувала сортувальну лінію.