Новини

19.11.2019 — 18:22
М.Кулеба: Найвищою цінністю сьогодні є дитина

Саме на цьому наголосив сьогодні у вітальному слові Уповноважений Президента України з прав дитини на форумі, приуроченому  до “Дня молитви за сиріт”. Захід проводився з ініціативи ГО “Хмельниччина без сиріт” та за сприяння Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницької обласної ради, Хмельницької міської ради, Духовної ради м.Хмельницького, ГО “Світанок”.  Він мав на меті привернути увагу суспільства до проблеми сирітства та допомогти дітям- сиротам та дітям, що позбавлені батьківського піклування, знайти нові сім’ї.

19.11.2019 — 16:11
Співробітництво Хмельницької АЕС з французькою компанією Framatome

19 листопада на Хмельницькій АЕС відбулась технічна нарада з обговорення питань співробітництва між французькою компанією Framatome та Хмельницькою АЕС.
Делегацію гостей представляли віце-президент з розвитку бізнесу для ВВЕР компанії Framatome Мірей Олів’є, експерт з управління довготривалою експлуатацією компанії Framatome Рауль Латор, директор представництва Framatome в Україні Сергій Корольов, заступник директора з інформаційних технологій НПО «Проматом» Володимир Кулічкін.

19.11.2019 — 14:09
Хмельниччина отримала ще 20 легкових автомобілів Renault DUSTER для сільських амбулаторій

Сьогодні відбулося урочисте вручення 20 легкових автомобілів Renault DUSTER dCi 110 4WD для сільських амбулаторій Хмельниччини, які повністю відповідають критеріям Міністерства охорони здоров’я України щодо транспортних засобів для сільської медицини.
Ключі від авто новим власникам вручили т.в.о. голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та заступник голови обласної ради Валерій Лесков.

19.11.2019 — 09:50
Робота над перспективними планами: Мінрегіон направив областям  Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності громад

Міністерство розвитку громад та територій направило обласним державним адміністраціям Методичні рекомендації щодо оцінки рівня спроможності територіальних громад (ЗАВАНТАЖИТИ). Вони розроблені на основі Методики формування спроможних територіальних громад  та містять основні показники, які визначають соціально-економічну спроможність громад, порядок та критерії оцінки рівня їх спроможності.