Новини

08.11.2019 — 19:37
Хмельницькому інституту соціальних технологій Університету «Україна» – 20 років

Сьогодні в обласній філармонії відбулися святкові заходи з нагоди 20-річчя Хмельницького інституту соціальних технологій ВНЗ «Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна».
Привітати керівництво та професорсько-викладацький склад закладу прийшли т.в.о. заступника голови адміністрації Олександр Дехтярук, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, представники інших навчальних закладів області, благодійники, студенти, випускники та інші запрошенні.

08.11.2019 — 18:20
Побудувати 100 шкіл, 100 садочків та 100 стадіонів

8 листопада Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду з головами обласних державних адміністрацій. Основна тема селектору була присвячена будівництву та ремонту сотні соціальних об’єктів по всій Україні.
Від Хмельниччини участь в нараді взяли заступники голови адміністрації, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та інші запрошені.

08.11.2019 — 16:47
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 08.11.2019 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 830,9 млн.грн., що становить 92,3% до показників, затверджених обласною радою на січень-листопад поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 5173,3 млн. грн. або 93,7 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на виконання […]

08.11.2019 — 14:07
9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва — свято України, яке відзначається разом із Днем української писемності та мови.
З цієї нагоди на святкові урочистості до Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва завітали кращі представники цієї галузі.
Діячів культури Хмельниччини вітали заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, заступник голови обласної ради Валерій Лесков, начальник управління культури, національностей, релігії та туризму ОДА Ірина Трунова, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та інші поважні гості.

08.11.2019 — 12:54
Триває робота над створення карти публічних сервісів Хмельницької області

Сьогодні Міністр розвитку громад і територій України Альона Бабак провела всеукраїнську онлайн-нараду з представниками областей, аби обговорити перші результати роботи із створення карти публічних сервісів, з’ясувати, яку частину завдань вдалося виконати, а також розібратися із проблемними питаннями, що виникли у процесі. До участі в нараді долучилися представники профільних Міністерств. 

08.11.2019 — 11:38
Майже 30 тис. безробітних громадян скористалися послугами Хмельницької обласної служби зайнятості

З початку року понад 6 тис. роботодавців поінформували Хмельницьку обласну службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках в області. У базі даних налічувалось 31,1 тис. вакансій.

08.11.2019 — 10:49
Студенти Хмельницького національного університету відвідали обласну державну адміністрацію

7 листопада студенти Хмельницького національного університету відвідали обласну державну адміністрацію. Ознайомчий візит розпочався з кабінету керівника апарату адміністрації Оксани Самолюк.

08.11.2019 — 09:51
Президент: Ми захищатимемо інвестиції, що надходять в Україну, – це для нас пріоритет

Захист інвестицій, які надходять в Україну, є пріоритетом для української влади. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час зустрічі з Йоганом Еліашем, головним виконавчим директором компанії Head – відомого виробника спортивного спорядження.

08.11.2019 — 09:23
Оновлення Угоди про асоціацію, посилення співпраці з ЄС в енергетиці, «цифрі» та кібербезпеці, офіси євроінтеграції та тренінги для держслужбовців: основні результати засідання Комітету асоціації Україна – ЄС

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба за результатами засідання та низки своїх двосторонніх зустрічей зазначив, що наступним кроком для закріплення та формалізації цих результатів  стане засідання Ради асоціації Україна-ЄС, що відбудеться незабаром  у Брюсселі.