Новини

27.11.2019 — 17:21
Уряд переводить трудові книжки у цифровий формат

27 листопада Уряд схвалив проект закону щодо переведення у цифровий формат  трудових книжок. Рішення Уряду дозволить скоротити бюрократичні процедури та оцифровувати процеси.  

27.11.2019 — 17:12
Інформація стан розвитку природно-заповідної справи у Хмельницькій області

26 листопада під час розширеного засідання колегії ОДА директор Департаменту природ­них ресурсів та екології облас­ної державної адміні­страції Тетяна Дзюблюк проінформувала щодо стану розвитку природно-заповідної справи у Хмельницькій області.

27.11.2019 — 16:51
В Хмельницькому науково-практична конференція лікарів акушер-гінекологів

26 листопада в конференц-залі Хмельницького міського перинатального центру відбулася науково-практична конференція лікарів акушер-гінекологів Хмельницької області на тему: «Етичний кодекс застосування гестагенів. Лікування та профілактика загроз ранніх термінів крізь призму доказової медицини».

27.11.2019 — 15:05
Медична допомога на селі стає доступнішою!

Сьогодні ми святкуємо відкриття 10 амбулаторії із 27 запланованих, будівництво яких розпочалося минулого року за програмою “Доступна медицина”. Цього разу пересвідчитися, що якісні медичні послуги можуть бути доступними і для мешканців села, зможуть понад 1800 жителів Залужжя та ще 8 навколишніх сіл Білогірщини.
На урочисту церемонію відкриття закладу завітали керівники області, району, об’єднаної територіальної громади.

27.11.2019 — 11:35
Територіальне управління ДБР святкує річницю створення

Сьогодні Територіальне управління Державного бюро розслідувань святкує річницю створення. Привітати керівництво та працівників Територіального управління з першою їх річницею завітали голова обласної адміністрації Дмитро Габінет, міський голова Олександр Симчишин, заступник керівника виконавчого апарату обласної ради Тетяна Зеленко, представники духовенства та інші поважні гості.

27.11.2019 — 11:19
Робота над змінами до перспективного плану формування територій громад Хмельницької області практично завершена

26 листопада в облдержадміністрації відбулося чергове засідання міжвідомчої робочої групи, яка відповідно до доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука обговорила пропозиції щодо змін у перспективному плані  формування територій громад області. Провів засідання голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. До участі в обговоренні долучилися народні депутати України, депутати обласної ради, громадськість, представники громадськості.

27.11.2019 — 10:36
На Хмельниччині запрацює ще один мобільний ЦНАП

26 листопада Міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак та керівник програм співробітництва ЄС в Україні Штефан Шльойнінг передали мобільні ЦНАПи  для двох ОТГ – Дунаєвецькій міській та Межівській ОТГ.

27.11.2019 — 10:00
29 листопада о 10.00 год відбудеться пресконференція за участі голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета та членів міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області

29 листопада о 10.00 год відбудеться пресконференція за участі голови Хмельницької ОДА Дмитра Габінета та членів міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівня Хмельницької області. Представникам засобів масової інформації буде представлений новий перспективний план Хмельницької області. Захід відбудеться у м. Хмельницький, вул. Вайсера, 7, Хмельницький Центр розвитку місцевого […]

27.11.2019 — 09:40
Стартує набір на унікальну мультисекторальну програму «GoEXPORT: вихід на нові ринки» (Київ-Львів, 5-21 грудня)

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує українських підприємців малого та середнього бізнесу – діючих експортерів та/або готові до експорту компанії на комплексну практичну навчальну програму з експорту «GoEXPORT: вихід на нові ринки», яка фінансується в рамках ініціативи  ЄС EU4Business та реалізується ЄБРР. Програма розроблена для підприємців, власників та керівників компаній, менеджерів експортного напрямку. Вона потрібна тим, […]