Новини

26.11.2019 — 18:21
В пріоритеті сьогодні медичні заклади вторинної ланки, – Д.Габінет

Заходи з реформування закладів охорони здоров’я області проводяться поетапно у чіткій відповідності державній політиці та вимогам законодавства. На цьому наголосив директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яків Цуглевич під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації, яке відбулося сьогодні в Хмельницькому.

26.11.2019 — 17:07
Олексій Гончарук закликав українців вчасно вакцинуватися

Сьогодні Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів селекторну нараду щодо готовності регіонів до запровадження реформи системи фінансування спеціалізованої та високоспеціалізованої медичної допомоги.
Від Хмельниччини участь в нараді взяли голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, заступник голови ОДА Світлана Павлишина, керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації та інші запрошені.

26.11.2019 — 14:37
Захист житлових прав дітей на контролі голови адміністрації

Одним із питань порядку денного розширеного засіданні колегії ОДА заслухано інформацію щодо реалізації в об­ласті дер­жавної політики у сфері захисту житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбав­лених батьківського піклу­вання.

26.11.2019 — 11:54
Інформація про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізацію трудових відносин в області

Сьогодні під час засідання колегії адміністрації директор Департаменту соціального захисту населення ОДА Світлана Лукомська доповіла про стан погашення заборгованості, підвищення рівня заробітної плати та легалізацію трудових відносин в області.

26.11.2019 — 10:40
Дмитро Габінет вручив державні нагороди та відзнаки

Сьогодні перед початком розширеного засідання колегії  голова облдержадміністрації Дмитро Габінет вручив державні нагороди та відзнаки нашим землякам.

26.11.2019 — 09:53
Бронзові нагороди Кубка світу в Орлеані

З 22 по 24 жовтня у французькому Орлеані на етапі Кубка світу з фехтування на шаблях серед жінок українки здобули дві бронзові нагороди, чим поповнили свою олімпійську скарбничку дорогоцінними очками для потрапляння у Токіо-2020.