Новини

07.12.2022 — 15:28
7 грудня – День місцевого самоврядування

7 грудня професійне свято відзначають ті, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням, хто працює на благо розвитку громад. Сьогодні під час засідання сесії обласної ради привітав представників місцевого самоврядування перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

07.12.2022 — 14:03
В ОВА відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

6 грудня в ОВА відбулося розширене засідання Хмельницької обласної Ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу. Засідання провів голова ради – заступник начальника ОВА Сергій Ткачук. У роботі засідання також взяли участь члени ради, керівники закладів охорони здоров’я області, окремих структурних підрозділів ОДА, представники благодійних та громадських організацій, тощо.

07.12.2022 — 13:34
На Хмельницькій АЕС триває місія МАГАТЕ

Місія Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) з ядерної безпеки триває на Хмельницькій АЕС. Місії експертів МАГАТЕ направлені до АЕС України з метою надання підтримки та допомоги з ядерної безпеки та захищеності.

07.12.2022 — 11:13
В області затверджено Програму державного моніторингу в галузі охорони атмосферного повітря на 2022 – 2026 роки Хмельницької зони

Програма передбачає забезпечення збирання, оброблення, збереження та проведення аналізу інформації про якість атмосферного повітря, оцінювання та прогнозування його змін і ступеня небезпечності, розроблення науково обґрунтованих рекомендацій для прийняття управлінських рішень у галузі охорони атмосферного повітря, у сфері охорони навколишнього природного середовища, а також інформування населення про якість атмосферного повітря, вплив його забруднення на здоров’я та життєдіяльність населення.

07.12.2022 — 10:31
На Хмельниччину прибув черговий гуманітарний вантаж від штату-побратима Міссісіпі

Днями до гуманітарного хабу при ОВА прибув благодійний вантаж від штату-побратима Міссісіпі, який в область доставили за сприяння Фундації Польського Корпусу Миру (Республіка Польща). Понад 19 тонн продуктів харчування довготривалого зберігання найближчим часом будуть розподілені згідно з потребами.
Щиро дякуємо нашим заокеанським друзям за підтримку України. Разом ми обов’язково переможемо!