Новини

14.12.2022 — 17:18
“Свята об’єднують”: для дітей з сімей вимушених переселенців влаштували кінопоказ

Тривають новорічно-різдвяні заходи для діток Хмельниччини, організовані в рамках ініціативи ОВА “Свята об’єднують”. Сьогодні у WoodMall Cinema для дітей з сімей вимушених переселенців, які перебувають в нашій області,  до Дня Святого Миколая влаштували пізнавальну лекцію про історію та звичаї відзначення цього свята та кінопоказ українського фільму.

14.12.2022 — 12:47
До уваги сімей з дітьми з інвалідністю!

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) разом із навчально-реабілітаційним центром „Джерело“ підготували брошуру „Набута інвалідність дитини. Поради батькам і фахівцям“. Брошура містить інформацію про порядок дій для оформлення інвалідності дитині, види допомог та підтримки, на які має право дитина з інвалідністю, та порядок їх отримання, інклюзивну освіту, а також рекомендації щодо батьківської підтримки дитини, облаштування домашнього та […]

14.12.2022 — 11:08
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня вся Україна вшановує героїв-учасників ліквідації наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, що сталася у 1986 році. Сьогодні керівництво області та міста, рятувальники, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС вшанували пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятників «Героям-пожежникам, які врятували світ від ядерної катастрофи» та “Героям та жертвам Чорнобиля”.

14.12.2022 — 10:26
Компенсація роботодавцю за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи

Під час воєнного стану та протягом 30 днів після його скасування, роботодавець має змогу отримати компенсацію витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщеної особи. Протягом дії цієї програми до Хмельницької обласної служби зайнятості звернулося 473 роботодавця за працевлаштування 662 внутрішньо-переміщених осіб.