Новини

23.12.2022 — 15:45
В умовах сьогодення найважливішим завданням є створення безпекових умов для усіх учасників освітнього процесу, – Сергій Гамалій

На цьому наголосив начальник ОВА Сергій Гамалій на засіданні колегії під час розгляду питання про стан формування оптимальної мережі закладів освіти для забезпечення надання якісних освітніх послуг. З даного питання доповіла директор Департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОВА Дарія Басюк.

23.12.2022 — 15:29
1704 сертифікати на комп’ютерну техніку отримали освітяни Хмельниччини

Сьогодні, в час коли наша країна вчергове виборює свою незалежність, роль освітян є надважливою, адже саме вони виховують та формують молоде покоління, яке в майбутньому відбудовуватиме Україну. Про це сказав начальник ОВА Сергій Гамалій під час наради з представниками освітньої галузі.

23.12.2022 — 14:21
Представлено проєкт обласного бюджету Хмельницької області на 2023 рік

Сьогодні начальник ОВА Сергій Гамалій провів засідання колегії обласної військової адміністрації. До участі у колегії долучилися заступники начальника ОВА, члени колегії, керівники структурних підрозділів ОВА, територі­альних підрозділів ЦОВВ, голови РВА, керівники органів місцевого самоврядування. З першого питання про обласний бюджет Хмельницької  області на 2023 рік проінформував директор Департаменту фінансів ОДА Сергій Пенюшкевич.

23.12.2022 — 12:22
Сергій Гамалій нагородив державними відзнаками видатних краян

Сьогодні перед початком першого за час війни розширеного засідання колегії військової адміністрації начальник ОВА Сергій Гамалій вручив державні нагороди нашим землякам.

23.12.2022 — 11:47
Володимир Юр’єв: Залучення мешканців області до спортивного руху та підтримка розвитку професійного спорту в області – наші основні завдання

В ОВА визначилися з іменами спортсменів, тренерів, ветеранів спорту з Хмельниччини, які отримають обласні премії у сфері фізичної культури та спорту за розбудову фізкультурно-спортивного руху, а також спортсменів, які отримуватимуть персональні стипендії за досягнення у 2022 році.

23.12.2022 — 10:50
На Хмельниччині вшанували пам’ять В’ячеслава Чорновола

24 грудня виповнюється 85 років від дня народження В’ячеслава Чорновола. Напередодні цієї дати, сьогодні, квіти до пам’ятника В’ячеславу Чорноволу у Хмельницькому поклали представники влади області та міста.

23.12.2022 — 10:20
У зв’язку із збільшенням у грудні поточного року розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб – зростають пов’язані з ним страхові виплати

На обліку в управлінні виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області перебувають 3343 потерпілих від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності та осіб, які мають право на страхові виплати у разі смерті працівників внаслідок виконання посадових обов’язків. З яких: потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання – 3090 осіб та членів їх родин – 253 особи.

23.12.2022 — 09:10
Аудитори Хмельниччини за січень – листопад 2022 року забезпечили відшкодування 20 млн грн втрат фінансових і матеріальних ресурсів

За результатами проведення 431 заходу державного фінансового контролю впродовж січня – листопада поточного року Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області під час моніторингу закупівель встановлено порушень на суму майже 5,7 млрд грн, проведеними ревізіями та перевірками закупівель задокументовано втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 149 млн грн, з них незаконних витрат майже 111 млн грн.

23.12.2022 — 08:49
Архівістів області привітали з професійним святом

Нашу історію не раз переписували, замінюючи справжнє на фальшиве, казали, що ми малороси, народ без роду і племені,  називали нашу мову діалектом, влаштовували повний фізичний, культурний, мовний і психологічний геноцид, привласнювали собі наше славетне походження і визначних діячів. Однак, незважаючи на століття окупації і цілеспрямованого знищення, ми вижили і точно знаємо, як було насправді. І в цьому – не остання заслуга працівників державних архівів.
Напередодні Дня працівників архівних установ, начальник ОВА Сергій Гамалій привітав архівістів з їх професійним святом.