Новини

09.04.2019 — 19:05
Відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства

8 квітня в облдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства при обласній державній адміністрації. Участь в засіданні взяла заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.

09.04.2019 — 16:35
ОГОЛОШЕННЯ про обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році

Управління молоді та спорту  Хмельницької обласної державної адміністрації оголошує обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства,  для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка (далі – Конкурс). Проведення Конкурсу здійснюється відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого […]

09.04.2019 — 16:01
13.04.19 в м. Хмельницький з першосвятительським візитом перебуватиме Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Предстоятель ПЦУ очолить урочисту Божественну літургію та молебень у храмі Всіх Святих Землі Української по вул. Тернопільській, 24, м. Хмельницького.

13.04.19 в м. Хмельницький з першосвятительським візитом перебуватиме Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Предстоятель ПЦУ очолить урочисту Божественну літургію та молебень у храмі Всіх Святих Землі Української по вул. Тернопільській, 24, м. Хмельницького. Крім того, до храму буде привезено копію чудотворної ікони Божої Матері “Милостива”, написаної в монастирі Кікос (о.Кіпр). Поділитись —

09.04.2019 — 14:26
Тимчасова зайнятість – альтернатива безробіттю

З  початку 2019 року організували громадські та інші роботи тимчасового характеру  для  1,9 тис. безробітних  осіб  у 269  роботодавців, серед них 28  роботодавців виступили організаторами громадських робіт. На оплату праці учасників громадських робіт  (309 осіб) використано по 560,3 тис. грн. коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та місцевих бюджетів.

09.04.2019 — 13:50
На Хмельниччині будують 14 сучасних житлових комплексів для 1750 військовослужбовців-контрактників

У гарнізонах Хмельницької області продовжується будівництво казарм покращеного планування для військовослужбовців Збройних Сил України. Реалізація найбільшого в області за часи незалежності нашої держави проекту, здійснюється у рамках виконання Доручення Президента України по будівництву житла для українських армійців. Одночасно зводять чотирнадцять приміщень для 1750 військовослужбовців у різних куточках області: одинадцять будівель у Хмельницькому та три – у Кам’янець-Подільському.

09.04.2019 — 11:32
Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО інформує                     

Законами України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” та “Про жертви нацистських переслідувань” передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, жертвам нацистських переслідувань.

09.04.2019 — 11:07
Інформація про потребу в кадрах станом на 01.04.2019 року на промислових підприємствах Хмельницької області

Поділитись —