Новини

19.04.2019 — 18:41
Яків Цуглевич: Не ризикуйте здоров’ям дітей, зробіть щеплення!

На важливості проведення профілактичних щеплень та дотриманні календарного плану вакцинації для захисту населення від інфекційних хвороб в черговий раз наголосили у Департаменті охорони здоров’я облдержадміністрації  18 квітня під час прес-конференції, присвяченої спецоперації з імунізації проти кору, що розпочалася на Хмельниччині з ініціативи Міністерства охорони здоров’я.

19.04.2019 — 16:36
До уваги молодих лідерів, які хочуть розвиватися та будувати кар’єру у галузі громадського здоров’я!

Центр громадського здоров’я МОЗ України та Школа охорони здоров’я Києво-Могилянської академії шукають молодих лідерів, які хочуть розвиватися та будувати кар’єру у галузі громадського здоров’я! До 25 квітня відбувається набір на сертифікатну програму «Основи громадського здоров’я». Тим, хто відповідає нашим критеріям та пройде конкурс, ми пропонуємо стипендію, яка повністю покриває витрати на навчання. Що це за програма? […]

19.04.2019 — 15:18
Пожежна безпека на виборчих дільницях

У зв’язку із проведенням другого туру виборів Президента України, для забезпечення усім учасникам виборчого процесу безпечних умов для волевиявлення, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації наголошує на виконанні заходів пожежної безпеки на виборчих дільницях.

19.04.2019 — 14:52
Керівництво області долучилося до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Сьогодні керівництво області разом зі своїми заступниками та працівниками виконавчого апарату ради та обласної адміністрації у дворі облради висадили саджанці фруктових дерев та саджанці з родини хвойних.
Закликаємо всіх керівників підприємств, установ, організацій краю, а також небайдужих громадян нашої області долучитися до акції. Зробімо наше місто, село, селище чистішим і охайнішим!

19.04.2019 — 14:51
23 квітня 2019 року відбудеться розширене засідання колегії облдержадміністрації  (10.00, сесійна зала Будинку рад)

Порядок денний засідання Про підсумки проходження опалю­вального сезону 2018/2019 року та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери до роботи в зимо­вий період 2019/2020 року Про стан організації освітнього про­стору Нової української школи та забез­печення якості освіти в закладах освіти області Про стан дотримання свободи слова в області Поділитись —

19.04.2019 — 14:10
Шановні хмельничани та гості міста!

За ініціативи Департаменту агропромислового розвитку та обласної державної адміністрації за підтримки міської ради 20 квітня 2019 року по вулиці Прибузька (від вулиці Свободи до вулиці Старокостянтинівське шосе) відбудеться обласний ярмарок сільськогосподарської продукції.
До уваги відвідувачів буде представлена продукція сільськогосподарських товаровиробників та громадського харчування області.
Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у даному заході.
Початок заходу о 08:00 годині.

19.04.2019 — 12:17
Обласний збір юннатів Хмельниччини  

17 квітня на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся обласний збір юних натуралістів.
В обласному зборі юннатів Хмельниччини взяли участь дитячі делегації у складі юннатів-ентузіастів дослідницько-експериментальної роботи з 39 – ти навчальних закладів області.

19.04.2019 — 10:55
Для хмельничан та гостей міста облаштували ще одну фотозону до Великодня

Сьогодні в обласному центрі з’явиться ще одна святкова фотозона до Великодня, яка буде розташована біля обласного науково – методичного центру культури і мистецтва.
Як зазначає начальник управління культури, національностей, релігій та туризму облдержадміністрації Ірина Трунова, до створення фотозони долучилися усі працівники галузі культури, мистецтва і освіти області. “Це ще одна локація у місті до Великодніх свят, де хмельничани та гості міста матимуть можливість сфотографуватися, розказати дітям про традиції писанкарства та просто відпочити”, -розповідає Ірина Миколаївна.

19.04.2019 — 10:14
Бізнес-спільнота Хмельниччини наростила експортний потенціал до 2 мільярдів гривень

Вартість експортованих у першому кварталі 2019 року товарів, вироблених на Хмельниччині, склала 1,9 мільярда гривень. При цьому кількість оформлених Хмельницькою митницею ДФС експортних декларацій склала 4218 одиниць, що відповідає рівню відповідного періоду минулого року.

19.04.2019 — 09:55
21 квітня о 17.00 у м.Нетішині відбудеться відкриття пам’ятника Героям Небесної Сотні (проспект Курчатова, навпроти виконавчого комітету Нетішинської міської ради)

Ініціаторами встановлення пам’ятного знаку є ГО «38 сотня імені Устима Голоднюка». Усі роботи щодо його монтажу та облаштування навколишньої території здійснили небайдужі волонтери. Виконавчий комітет Нетішинської міської ради запрошує усіх небайдужих долучитись до заходу.   Поділитись —