Новини

05.04.2019 — 18:18
Українські відкриті дані – на Європейському порталі відкритих даних

Українські відкриті дані вперше опубліковано на Європейському порталі відкритих даних (europeandataportal.eu) восени 2018 року. Таким чином, Україна стала частиною єдиного європейського інформаційного простору і ще більше наближається до інтеграції з Євросоюзом.

05.04.2019 — 17:10
Британський політолог Тарас Кузьо презентував у Хмельницькому свою книгу “Війна Путіна проти України”

Сьогодні в Хмельницькій обласній науковій бібліотеці відбулася презентація книги Тараса Кузьо “Війна Путіна проти України”. Про історію написання книги, про те, як і де збирався для неї матеріал, про свої погляди на історію російсько-українського конфлікту розповів гостям сам автор, британський політолог українського походження.

05.04.2019 — 16:17
Відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

4 квітня під головуванням директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Якова Цуглевича відбулося засідання обласної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

05.04.2019 — 15:58
11.04.19 відбудеться презентація книжкової виставки «У нашій пам`яті навічно…» до Дня пам’яті жертв політичних репресій (10.00, Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека)

11.04.19 відбудеться презентація книжкової виставки «У нашій пам`яті навічно…» до Дня пам’яті жертв політичних репресій (10.00, Хмельницька обласна універсальна наукова бібліотека) Поділитись —

05.04.2019 — 15:10
Проведено чергове засідання Антирейдерського штабу

Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання обласної робочої групи з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (Антирейдерського штабу).

05.04.2019 — 14:53
Спалювання сухої рослинності та сміття шкодить людині та довкіллю!

З настанням теплих днів громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях.
Мешканці, прибираючи присадибні ділянки, спалюють суху рослинність та сміття, залишають не загашеними багаття в зонах відпочинку, або просто необережні з вогнем, кидаючи недопалки на сухостій. Це призводить до займання сухої трави та поширення вогню на великі площі, створюючи суттєву загрозу для розташованих поруч будинків, відключень ліній електропередач надвисокої напруги, а також пожеж лісових насаджень та торфовищ, у зв’язку з чим державі наносяться значні матеріальні та екологічні збитки.

05.04.2019 — 13:02
Завершився обласний етап Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України»

Сьогодні, аби підвести підсумки обласного етапу Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», в Хмельницькому зібралися представники ветеранських організацій з усієї області, влади області та міста. Дата зустрічі не випадкова, адже саме 4 квітня 75 років тому останній загарбник був вигнаний з нашої землі.

05.04.2019 — 11:42
Хмельниччина відзначає 75-ту річницю визволення від нацистських окупантів

Сьогодні у Хмельницькому відзначили 75 – ту річницю визволення Хмельниччини від нацистських окупантів. Вшанувати героїчний подвиг наших земляків-воїнів завітали керівник апарату обласної державної адміністрації Оксана Самолюк, голова обласної ради Михайло Загородний, представники міської ради, керівники силових структур, ветерани та громадськість міста.

05.04.2019 — 09:27
Україна готова взяти на себе довгоочікувані зобов’язання та розпочати виконання Плану дій щодо членства в НАТО – Президент

Президент Петро Порошенко привітав із 70-річчям створення НАТО.
Глава держави зауважив, що 70 років тому цивілізований світ об’єднався задля створення Північноатлантичного альянсу. «За ці роки Альянс довів, що він про мир, стабільність та людську гідність. За ці роки Альянс також довів, що є найбільш міцною та ефективною командою однодумців – жодного випадку, щоб комусь з членів Альянсу хтось загрожував», – відзначив Глава держави на своїй сторінці у Facebook.