Новини

08.08.2018 — 18:10
В. Лозовий: Хмельниччина отримала більше 14 млн. грн. на розвиток мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків

Сьогодні під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лева Парцхаладзе відбулася відео-нарада в режимі on-line. Учасники селектору обговорили питання розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків, підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та інші актуальні питання впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку. Від Хмельниччини участь у селекторі взяли голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, перший заступник голови адміністрації Володимир Кальніченко та керівники окремих структурних підрозділів облдержадміністрації.

08.08.2018 — 17:22
В.Лозовий: Обласній дитячій лікарні бути. Розпочато підготовчі роботи до будівництва нового корпусу  

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук ознайомилися з початком будівельних робіт нового повнопрофільного лікувально-діагностичного корпусу обласної дитячої лікарні.

08.08.2018 — 17:09
Центр «Соціальні індикатори» проводить соціологічні дослідження щодо євроатлантичної та європейської інтеграції України

Наказом Держкомтелерадіо громадську організацію «Центр «Соціальні індикатори» визначено виконавцем базових якісних соціологічних досліджень щодо поінформованості громадськості про державну політику у сфері євроатлантичної та європейської інтеграції України.

08.08.2018 — 16:26
Маємо чемпіонів у парній гонці та гонці критеріум

Дванадцять дівчат та вісім хлопців відрядили до Первомайська спортивні організації області для участі у двох чемпіонатах України та всеукраїнських змагання серед спортсменів 2002-2003, 2004-2005 рр.н. Всього за медалі боролися 104 учасника.

08.08.2018 — 15:34
Увага, спека!

У зв’язку із спекотними погодними умовами та з метою попередження виникнення небезпечних для здоров’я і життя людини наслідків впливу високої температури повітря управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації рекомендує дотримуватися основних правил.

08.08.2018 — 14:47
Управління Держпраці: 150 неоформлених працівників виявлено під час відвідувань закладів харчування, торгівлі та надання послуг

Під керівництвом начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області Олексія Глушакова, першого заступника начальника Управління Держпраці Олександра Логвина інспектори праці управління Держпраці та органів місцевого самоврядування здійснили раптові відвідування, без попереднього повідомлення роботодавців, з питань легалізації трудових відносин у 132 суб’єктів господарювання.

08.08.2018 — 12:22
Через недотримання громадянами Правил безпеки на залізничному транспорті безглуздо втрачається найцінніше – здоров’я та життя людей  

Найбільша кількість наїздів на громадян трапилась на території Львівської (3 випадки), Кіровоградської (3 випадки) та Хмельницької (2 випадки) областей. Окрім вищевказаних, травмування людей виникали на територіях Київської та Полтавської областей.

08.08.2018 — 11:10
Робочий візит голови Полонської районної державної адміністрації Віктора Солодкого на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна»

Відповідно до завдань протокольного рішення спільного засідання Хмельницької та Житомирської регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21 червня 2018 року, яка відбулася на ТОВ «Понінківська картонно-паперова фабрика-Україна», 07 серпня голова Полонської районної державної адміністрації Віктор Солодкий відвідав зазначене підприємство, аби ознайомитися з ходом проведення виконання плану-графіку по модернізації котельні для зменшення викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря та переоснащення очисних споруд.

08.08.2018 — 09:24
Відшкодування втрат на суму майже 15 млн. грн. забезпечили державні аудитори Хмельниччини протягом семи місяців поточного року

За результатами проведених фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області ревізій впродовж січня-липня поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 17,3 млн гривень.

Завдяки проведеній аудиторами роботі забезпечено відшкодування втрат на суму 14,7 млн грн, зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів 2,2 млн гривень.