Новини

13.02.2019 — 17:56
Андрій Рева провів селекторну нараду щодо впровадження надання житлових субсидій у грошовій формі

13 лютого Міністр соціальної політики Андрій Рева провів всеукраїнську селекторну нараду  щодо впровадження з 1 березня 2019 року механізму виплати житлових субсидій у готівковій  формі.
Від Хмельниччини участь у нараді взяли заступник голови адміністрації Світлана Павлишина, заступник директора Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  Микола Дідик, керівник Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Ольга Заярнюк, представники Ощадбанку і Укрпошти та начальники районних управлінь соціального захисту населення.

13.02.2019 — 17:20
В облдержадміністрації провели селекторну нараду з питань підготовки до проведення комплексу весняно – польових робіт

Сьогодні  під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка  відбулася селекторна нарада з питань підготовки до проведення комплексу весняно – польових робіт.

13.02.2019 — 15:45
м. Кам’янець-Подільський запрошує хмельничан та гостей міста відвідати Міжнародний фестиваль ресторанних технологій «Best Cook fest Podillia – 2019». Дійство відбудеться 28 лютого – 01 березня 22019 року у готельно-ресторанному комплексі «Ксенія» (с. Врублівці).

м. Кам’янець-Подільський запрошує хмельничан та гостей міста відвідати Міжнародний фестиваль ресторанних технологій «Best Cook fest Podillia – 2019». Дійство відбудеться 28 лютого – 01 березня 22019 року у готельно-ресторанному комплексі «Ксенія» (с. Врублівці).   Поділитись —

13.02.2019 — 13:23
В. Лозовий: Сьогодні головні лікарі центрів ПМСД Хмельниччини отримали ключі від нових легкових автомобілів Renault DUSTER

Сьогодні на головній площі міста голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та народний депутат України Андрій Шинькович під час урочистої церемонії вручили головним лікарям центрів ПМСД ключі від 23 нових легкових автомобілів Renault DUSTER для амбулаторій загальної практики сімейної медицини, що будуються на Хмельниччині відповідно до програми Президента України “Доступна медицина”.

13.02.2019 — 11:37
Іванна Климпуш-Цинцадзе: Хмельниччина серед лідерів за темпами зростання обсягів експорту продукції до країн ЄС

Про це під час регіональної конференції “Євроінтеграція: сила  можливостей” у Хмельницькому заявила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

13.02.2019 — 10:01
Мінрегіон посилив відповідальність експертних організацій

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України посилило відповідальність експертних організацій. Відтак тепер за неякісну підготовку та надання експертних звітів вони можуть бути позбавлені свого статусу. Про це повідомив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.