Новини

07.02.2019 — 17:40
Представники АМКУ провели робочу зустріч з головою облдержадміністрації Вадимом Лозовим

Під час робочого візиту на Хмельниччину в.о. керівника апарату АМКУ Юрій Литвин, директор Департаменту конкурентної політики Олександр Білянський, Голова Київського ТВ Олексій Хмельницький та Голова Хмельницького ТВ Олег Федорчук провели робочу зустріч з головою обласної державної адміністрації Вадимом Лозовим.

07.02.2019 — 17:18
Вадим Лозовий представив нового очільника Шепетівського району

Сьогодні, 7 лютого, Шепетівській громаді офіційно представили новопризначеного голову районної державної адміністрації Віталія Бузиля.
Привітати посадовця з призначенням завітали голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, заступник голови районної ради Артур Мовсісян, міський голова Михайло Полодюк, голова Славутської райдержадміністрації Богдан Маршук, керівники та працівники структурних підрозділів РДА, голови сільських рад, ОТГ, депутати обласної та районної рад, керівники установ, організацій, сільськогосподарських підприємств, правоохоронних органів, представники ЗМІ.

07.02.2019 — 16:44
Увага! Стартував обласний Конкурс кращих практик

Візьми участь у обласному Конкурсі кращих практик. Стань партнером ПРООН з досягнення 17 Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області Конкурс кращих практик проводиться з метою популяризації Цілей Сталого Розвитку у Хмельницькій області шляхом відбору, відзначення і поширення кращих практик. Виберіть одну або декілька із 17 Цілей Сталого Розвитку та опишіть як реалізований вами проект, програма, […]

07.02.2019 — 15:17
На Хмельниччині стартує проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН

Сьогодні під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка проведено засідання Регіональної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, на якому відбулася презентація спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку Об’єднаних Націй в Україні «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES).

07.02.2019 — 14:51
2019 рік – ключовий в реформі децентралізації, — Зубко

Ми підготували детальний, покроковий операційний план для впровадження нового етапу реформи децентралізації. Він розроблений на виконання завдань, поставлених Президентом України та Плану заходів, затвердженого Урядом. Це спільна маршрутна карта для Мінрегіону і наших партнерів –«U-LEAD з Європою», USAID, PULSE, DESPRO, ОБСЄ, DOBRE, де кожен матиме свою частку участі, яка в подальшому трансформується в спільну перемогу. Про це на координаційній зустрічі з Центрами розвитку місцевого самоврядування заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

07.02.2019 — 12:10
Інформаційний вісник Уряду: Уряд підтримує родини з дітьми

На засіданні 6 лютого Кабінет Міністрів схвалив законопроект, спрямований на створення сприятливих умов для отримання послуг, пов’язаних з народженням дитини. Це один з кроків, які здійснює Уряд для підтримки народжуваності в країні та відповідального батьківства.

07.02.2019 — 11:57
Хмельничани серед кращих

Нещодавно у м. Києві відбувся III Всеукраїнський фестиваль-конкурс із спортивних бальних танців «Кубок України – етап Кубку світу – 2019».
За сприяння Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Хмельниччину представляли вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю бального танцю «Едельвейс» технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура міста Хмельницького.

07.02.2019 — 11:44
Обласна підсумкова нарада директорів закладів позашкільної освіти

Відповідно до плану роботи, Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді  спільно з Хмельницьким обласним  інститутом  післядипломної педагогічної освіти за участю Департаменту освіти і науки облдержадміністрації 31 січня 2019 року  була проведена обласна нарада директорів закладів позашкільної освіти  на тему: «Підсумки роботи закладів позашкільної освіти області з науково-технічного, художньо-естетичного та соціально-реабілітаційного напрямів у 2018 році. Завдання на 2019 рік».

07.02.2019 — 11:21
Президент дав старт системі монетизації субсидій для малозабезпечених українців

«Ми дуже ретельно попрацювали з січня. Саме зараз, 6 лютого ми з вами запускаємо  довгоочікувану систему монетизації субсидій, тобто грошових виплат малозабезпеченим верствам населення.  В середньому розмір виплати складає 1500 грн. І після того, як отримувач субсидії розрахується за спожиті послуги, готівкові кошти залишаються у його розпорядженні», – сказав Президент Петро Порошенко під час наради з питань запровадження монетизації субсидій для населення, яка відбулася в Міністерстві соціальної політики України.