Новини

27.02.2019 — 18:55
Світлана Павлишина з робочим візитом побувала у Хмельницькому районі

27 лютого село Малиничі Хмельницького району з робочим візитом відвідали заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина та голова райдержадміністрації Леся Коменда, де провели зустріч із мешканцями села.  Посадовці розповіли учасникам зустрічі про актуальні реформи, які відбуваються в країні в цілому, та на Хмельниччині зокрема, а також відповіли на запитання, що цікавили присутніх.

27.02.2019 — 18:39
В пріоритеті залишаються дороги, які ведуть до соціально-важливих об’єктів, – В. Лозовий

Сьогодні в облдержадміністрації засідала комплексна робоча група з питань визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення Хмельницької області, які першочергово потребують ремонту. Головував на засіданні голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

27.02.2019 — 18:04
Уряд розширив напрями підтримки фермерських господарств

З метою спрощення доступу фермерських господарств та молодих фермерів і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів до державних фінансових ресурсів постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 року № 126 «Про внесення зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств» Уряд доповнив діючий Порядок новими напрямами та удосконалив механізми державної підтримки фермерів і сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

27.02.2019 — 17:24
В облдержадміністрації затвердили перелік перехідних проектів, що будуть фінансуватися у 2019 році з ДФРР

Сьогодні в облдержадміністрації відбулося засідання комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Провів засідання голова облдержадміністрації Вадим Лозовий.

27.02.2019 — 14:42
Увага! Перевірка системи оповіщення!

Відповідно до «Плану основних заходів територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захист у Хмельницької області у 2018 році» 28 лютого 2019 року з 10.00 до 12.00 години буде проведено комплексну перевірку системи оповіщення «Сигнал-ВО» з подачею всіх команд та включенням електросирен.

27.02.2019 — 14:38
Керівники області зустрілися з представниками місії CANADEM

Сьогодні на Хмельниччину завітали представники місії Canadem, яка забезпечуватиме участь іноземних спостерігачів у виборах Президента України 31 березня 2019 року. Зустрілися з іноземною делегацією голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний.

27.02.2019 — 13:36
Вадим Лозовий та Михайло Загородний з робочим візитом відвідали Чемеровеччину

26 лютого у ході робочого візиту на Чемеровеччину обласні керівники ознайомилися роботою низки важливих об’єктів краю.

27.02.2019 — 13:16
Вадим Лозовий: Маємо понад усе вболівати за свою державу, за свій рідний край та бути активними учасниками у реалізації завдань сьогодення

Голова Хмельницької облдержадміністрації Вадим Лозовий, голова Хмельницької обласної ради Михайло Загородний сьогодні перебували із робочим візитом у Чемеровецькому районі.

27.02.2019 — 10:46
Здобутки децентралізації та стратегію розвитку Хмельниччини обговорили на розширеній нараді

26 лютого Гуменецька сільська об’єднана територіальна громада приймала делегації з усіх куточків Хмельниччини. Цього дня тут зібралися керівники області, голови ОТГ, представники структурних підрозділів облдержадміністрації та обласної ради, аби на розширеній нараді підвести підсумки реалізації в області реформи децентралізації, обговорити плани щодо подальшого розвитку краю та обмінятися своїм досвідом.

27.02.2019 — 09:54
В облдержадміністрації обговорили питання стану територій та об’єктів природно-заповідного фонду області

26 лютого під керівництвом першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка відбулося засідання Координаційної ради зі сприяння формуванню регіональної екологічної мережі, розвитку заповідної справи та збереження біорізноманіття.