Новини

19.02.2019 — 20:31
Світлана Павлишина поспілкувалася з медпрацівниками Віньковеччини

Сьогодні заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина спільно з директором Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Яковом Цуглевичем провела робочу зустріч із працівниками Віньковецього Центру ПМСД та Віньковецької центральної районної лікарні. До участі в розмові долучилися голова Віньковецької райдержадміністрації Олександр Коцемір, головний лікар Віньковецької ЦРЛ Сергій Ковальський, головний лікар КНП «Віньковецький ЦПМСД» Лариса Заблотовська.

19.02.2019 — 19:15
Вища освіта в Україні: що потрібно змінити та які подальші перспективи її розвитку?

Саме питання бачення подальшого розвитку вищої освіти у Україні зібрало сьогодні у Будинку рад представників структурних підрозділів облдержадміністрації,  депутатів Хмельницької обласної ради, ректорів, проректорів вищих закладів освіти області, представників місцевої влади та самоврядування, громадських організацій, науковців, роботодавців під час презентації результатів дослідження Українського інституту майбутнього.

19.02.2019 — 17:48
В обласній бібліотеці для дітей імені Т.Г. Шевченка відбулася акція пам’яті “Хоробрі серця”

Герої не вмирають! Вони назавжди залишаються у наших серцях. Акція-пам’яті згуртувала семикласників в єдиному бажанні віддати шану Героям Небесної Сотні та усім тим, хто оберігає кордони нашої держави.

19.02.2019 — 17:04
В облдержадміністрації обговорили питання інтеграції внутрішньо переміщених осіб

Днями в облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему:«Інтеграція внутрішньо переміщених осіб в Хмельницькій області». У заході взяли участь радник з питань ВПО в Хмельницькій області Олег Майданюк,  представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, Хмельницького обласного центру зайнятості та громадських організацій.

19.02.2019 — 16:49
Виступ Президента під час спеціального засідання Верховної Ради у зв’язку з 5-ю річницею з початку збройної агресії Росії проти України

Свою ж стратегічну місію вбачаю в тому, щоби гарантувати незворотність європейської та євроатлантичної інтеграції. Не пізніше 2023 року – подати заявку на членство в Євросоюзі і отримати План дій щодо членства в НАТО. Це є наше спільне завдання. Прошу Голову Верховної Ради України Андрія Парубія та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана у присутності Президента Європейської Ради – одного з очільників Європейського Союзу, друга України Дональда Туска засвідчити єдність усіх гілок влади у питанні європейської та євроатлантичної інтеграції.

19.02.2019 — 16:41
О. Самолюк: Організація роботи зі зверненнями громадян є одним із пріоритетних напрямів діяльності органів влади

На цьому наголосила керівник апарату обласної державної адміністрації Оксана Самолюк, звітуючи про підсумки роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області з розгляду звернень громадян у 2018 році та завдання щодо підвищення її ефективності у 2019 році.

19.02.2019 — 16:20
Програма Culture Bridges оголошує шостий конкурс проектів міжнародної мобільності для фахівців та організацій культурного сектору

Програма Culture Bridges, що фінансується Європейським Союзом, підтримує розвиток професіоналів секторів культури та креативних індустрій України та сприяє їхній співпраці з партнерами в ЄС. 19 лютого 2019 відкривається прийом заявок на заключний шостий конкурс Culture Bridges на фінансування міжнародної мобільності. Мета грантів мобільності полягає у сприянні професійному розвитку фахівців сектору культури та креативних індустрій та налагодженні партнерств між […]

19.02.2019 — 16:10
Керівників підприємств, які здійснюють переробку сільгосппродукції та виготовляють продукти харчування, запрошують до участі у бізнес-сесії в Німеччині

 В рамках реалізації міжнародної Програми  “FitforPartnershipwithGermany” (“Готові до співпраці з Німеччиною”)у керівників підприємств, які здійснюють переробку сільгосппродукції та виготовляють продукти харчування, з’явилась унікальна можливість участі у бізнес-сесії (Німеччина) у червні 2019 року у зв’язку з відмовою окремих учасників групи формату “Загальна кооперація” з поважних причин.

19.02.2019 — 16:05
Хмельницький обласний художній музей оголошує відкритий конкурс на участь в майстер-класі в межах проекту «Арт-перетин. Відкрита майстерня»

Хмельницький обласний художній музей оголошує відкритий конкурс на участь в триденному майстер-класі в межах освітньо-виставкового проекту «Арт-перетин. Відкрита майстерня», що реалізується за підтримки програми  Culture Bridge та фінансується Європейським Союзом.

19.02.2019 — 15:34
В облдержадміністрації відбулося навчання для працівників служб управління персоналом

18 лютого апаратом облдержадміністрації спільно з Міжрегіональним управлінням Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях проведено робочу зустріч для працівників служб управління персоналом самостійних структурних підрозділів Хмельницької обласної державної адміністрації.