Новини

22.02.2019 — 18:20
Вадим Лозовий: ІІІ Міжнародний економічний форум має дати новий поштовх для розвитку області

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий провів робочу нараду з головами райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад. До участі в заході долучилися також голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко та Світлана Павлишина, представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

22.02.2019 — 17:13
В облдержадміністрації аналізували стан реалізації програми “Доступна медицина”

20-22 лютого в облдержадміністрації проводилися наради-заслуховування з представниками районів та об’єднаних територіальних громад з питань реалізації в області програми Президента України “Доступна медицина”, будівництва та ремонту доріг місцевого значення у 2019 році. Проводила співбесіди заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина. Також участь в нарадах взяли представники Департаменту охорони здоров’я і управління регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації.

22.02.2019 — 16:19
Містобудування – це насамперед діяльність із створення та підтримання гармонійного життєвого середовища

На цьому наголосила головний архітектор області Ірина Дунаєвська під час засідання «круглого столу» на тему «Розроблення містобудівної документації в призмі Законів України «Про оцінку впливу на довкілля» (ОВД) та «Про стратегічну екологічну оцінку».

22.02.2019 — 15:57
Громадська рада при облдержадміністрації підвела підсумки роботи

Завершується каденція громадської ради при обласній державній адміністрації. 21 лютого, під час чергового засідання громадської ради, який присвятили підбиттю підсумків роботи за минулі два роки, до членів ради звернулася заступник голови обласної державної адміністрації  Світлана Павлишина. Вона привітала представників дорадчого органу з успішним завершенням строку повноважень та підкреслила важливість здобутків та напрацювань громадської ради щодо  налагодження взаємодії з  виконавчою владою.

22.02.2019 — 15:27
Депутати обласної ради схвалили зміни до обласного бюджету на 2019 рік

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий взяв участь у позачерговій двадцять четвертій сесії Хмельницької обласної ради. На порядку денному засідання – внесення змін до обласного бюджету.

22.02.2019 — 14:44
ІНФОРМАЦІЯ про надходження та використання коштів обласного бюджету станом на 22.02.2019 року

До загального фонду обласного бюджету (без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 111,9 млн.грн., що становить 90,2% до показників, затверджених обласною радою на січень-лютий поточного року. Крім того, обласним бюджетом отримано трансфертів з державного бюджету в сумі 1270,2 млн. грн. або 97,6 % до плану на звітний період, в тому числі: – трансфертів на виконання […]

22.02.2019 — 14:40
Телерадіомовники та провайдери області заслухали звіт представника Нацради з питань телебачення і радіомовлення

Сьогодні представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Хмельницькій області Олена Гавінська представила звіт про роботу представництва за 2018 рік для представників телерадіокомпаній та провайдерів області.

22.02.2019 — 11:47
Уряд розширив напрями підтримки галузі тваринництва

Уряд доповнив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, новим напрямом фінансування

22.02.2019 — 10:18
Збільшення кількості звернень щодо домашнього насильства свідчить про зростання довіри до правоохоронних органів, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Віце-прем’єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе провела тематичну нараду з питань протидії гендерно зумовленому насильству за участі народних депутатів, представників Уряду, громадських організацій та міжнародних організацій-партнерів.

22.02.2019 — 09:31
АНОНС! 5 березня – Початок нового партнерства: конференція Програми U-LEAD та церемонія підписання Меморандумів

Понад 400 лідерів громад та фахівців сфери з надання адмінпослуг, включно з очільниками 210 громад-партнерів U-LEAD з усієї України, представниками Уряду України та міжнародними партнерами, візьмуть участь у конференції з нагоди фактичного початку реалізації Фази Впровадження Програми “U-LEAD з Європою” з покращення якості надання адміністративних послуг для населення. Під час наймасштабнішої події в сфері надання адмінпослуг в […]