Новини

18.02.2019 — 19:15
Публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік

Сьогодні під керівництвом голови обласної державної адміністрації Вадима Лозового відбулося розширене засідання колегії ОДА. Участь у засіданні також взяли голова обласної ради Михайло Загородний, заступники голови, керівники окремих відділів апарату, структурних підрозділів обласної державної адміністрації.
Основним питанням порядку денного стало публічне представлення звіту про виконання обласного бюджету за 2018 рік. Доповів з даного питання директор Департаменту фінансів обласної державної адміністрації Сергій Пенюшкевич.

18.02.2019 — 17:55
Вадим Лозовий вручив нагороди кращим подолянам

Сьогодні перед початком засідання колегії голова облдержадміністрації Вадим Лозовий виконав приємну місію та вручив державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації кращим подолянам.

18.02.2019 — 15:50
Оголошення про проведення конкурсу з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка” (зі змінами) з метою комплексного розвитку національно-патріотичного виховання та надання підтримки громадським об’єднанням у 2020 році на виконання заходів щодо національно-патріотичного […]

18.02.2019 — 15:01
Міністерство інформаційної політики України презентувало комунікаційну кампанію «В професії всі рівні»

15 лютого 2018 року в прес-центрі ІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція, присвячена презентації комунікаційної кампанії Міністерства інформаційної політики «В професії всі рівні».

18.02.2019 — 14:49
Спортсмени з Хмельниччини вдало виступили у Стамбулі

16 лютого у Стамбулі (Туреччина)на 24 чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) у приміщенні  за участі представників 20 країн українці виграли сім медалей – чотири золоті і три срібні. На цих змаганнях яскраво виступили і наші подільські  легкоатлети. 

18.02.2019 — 14:36
Лікарі-неврологи Хмельниччини підбили підсумки роботи у 2018 році

14 лютого у конференц-залі Державного патологоанатомічного центру лікарі-неврологи лікувально-профілактичних закладів Хмельницької області провели нараду за підсумками роботи у 2018 році. Головний позаштатний невролог Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Олександр Костюк повідомив, що проблем із забезпеченням лікувальних закладів лікарями-невропатологами, як дорослими, так і дитячими, немає. Штатні посади укомплектовані більш як на 95 %.

18.02.2019 — 14:27
Міністерство юстиції України анонсувало нову послугу – Є-Малятко

«Міністерство юстиції разом з партнерами надає низку ключових послуг, які потрібні батькам новонароджених. В рамках проекту Є-Малятко українці зможуть отримати ще 9 додаткових сервісів для молодих батьків», – повідомив Павло Петренко.

18.02.2019 — 14:15
Молоді подільські таланти привезли нагороди з Житомира

13 лютого у  Житомирському академічному музично-драматичному театрі    ім. І.А.  Кочерги відбувся Х Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль вшанування воїнів «Розстріляна молодість», участь у якому взяли юні подільські таланти.

18.02.2019 — 14:08
Інформаційний вісник Уряду: 5 популярних запитань про урядовий проект «Муніципальна няня»

З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.
В сьогоднішньому «Інформаційному віснику Уряду» – 5 найбільш поширених у суспільстві запитань про муніципальну няню та відповіді на них.

18.02.2019 — 12:18
СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути пильними. Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними. 

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Хмельниччини бути уважними та обережними. Для недопущення спроб дестабілізації громадського порядку та протидії розвідувально-підривній діяльності з боку ворожих спецслужб просимо громадян інформувати правоохоронців у випадках наявності інформації: – про підготовку до скоєння терористичних актів, посягання на життя державного чи громадського діяча, а також суб’єктів […]