Новини

21.02.2019 — 19:53
На Хмельниччині з робочим візитом перебувають представники моніторингової місії ЄС

Сьогодні голова облдержадміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний провели зустріч із представниками місії Європейського Союзу, що перебувають з робочим візитом на Хмельниччині: Дженсом Пітром Крайстенсеном, керівником програми «U-LEAD з Європою» та старшими консультантами програми Вульфгенгом Георгом Ведеркопфом та Філіпом Ботерном.

21.02.2019 — 17:45
Голова Білогірської районної державної адміністрації представив публічний звіт щодо підсумків соціально-економічного розвитку району за 2018 рік

21 лютого голова Білогірської районної державної адміністрації Роман Муляр представив публічний звіт щодо підсумків соціально-економічного розвитку району за 2018 рік.До участі у заході долучилися голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий, керівник апарату адміністрації Оксана Самолюк, депутати обласної ради Сергій Іващук та Володимир Прокопчук, депутати Білогірської районної ради, селищні, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району, представники громадськості та засобів масової інформації.

21.02.2019 — 16:28
Третя Національна премія «MEDIA etc.»: до участі запрошуються фахові медійники, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва

18 лютого стартувала Третя Національна премія «MEDIA etc.», яка проводиться для фахових медійників, що спеціалізуються на економічній проблематиці та висвітлюють процес реформування економіки України, зміни у податковій сфері, підтримку та розвиток вітчизняного підприємництва. «MEDIA etc.» (http://mediaetc.org/) ініційовано та започатковано громадськими організаціями «Інститут податкових реформ» та «Громадське радіо». Премія здобула визнання серед медійної спільноти. До складу […]

21.02.2019 — 14:47
За 2018 рік вдалось повністю ліквідувати борги на 9 підприємствах області на суму понад 7 млн. гривень

Сьогодні під головуванням першого заступника голови адміністрації Володимира Кальніченка проведено засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

21.02.2019 — 14:23
Хмельниччина серед лідерів за обсягами виробництва і за темпами росту виробництва молока

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів повідомляє,  що у 2018 році всіма категоріями господарств Хмельниччини вироблено 625 тис. тонн молока, що на 28,3 тис. тонн більше, ніж у 2017 році. Темп росту виробництва становив 104,7 %, і за цим показником область серед регіонів України зайняла І місце, за його валовим виробництвом – ІІІ місце.

21.02.2019 — 12:42
Юні нетішинці вивчали світ атомних професій

ХКерівництво Хмельницької АЕС усвідомлює важливість профорієнтаційної роботи з молоддю для формування майбутньої когорти атомників. Серед традиційних заходів, що організовуються відділом роботи з громадськістю і ЗМІ – факультативний курс «Знайомство з атомною енергетикою», конкурс рефератів і низка творчих конкурсів. Сприяє ХАЕС й підготовці учнів до міжнародних проектів, пов’язаних з ядерною енергетикою.

21.02.2019 — 10:23
У Хмельницькому ОЕНЦУМ обговорили аспекти організації природоохоронної роботи зі школярами на заповідних територіях

20 лютого на базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся обласний семінар-практикум працівників районних відділів, міських управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад області, відповідальних за еколого-натуралістичну роботу в закладах освіти, та вчителів опорних шкіл на тему «Організація і проведення науково-дослідницької та практичної природоохоронної роботи зі школярами на заповідних територіях».

21.02.2019 — 09:47
Головне управління статистики інформує

Зовнішня торгівля товарами Хмельницької області в 2018 році
У 2018р. обсяги експорту та імпорту товарів становили відповідно 638,2 млн.дол. США і 446,5 млн.дол. Порівняно з 2017р.  експорт  збільшився  на  36,5%  (170,6  млн.дол.),  імпорт  –  на 7,8% (32,2 млн.дол.).  Додатне  сальдо  зовнішньої  торгівлі  товарами становило 191,7 млн.дол. Коефіцієнт покриття експортом імпорту дорівнював 1,43.
Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами зі 134 країн світу.

21.02.2019 — 09:41
Виступ Президента України на дебатах Генеральної Асамблеї ООН з питання: «Ситуація на тимчасово окупованих територіях України»

Пані Голово,
Ваші Високоповажності,
Пані і Панове,
Я хотів би розпочати зі слів глибокої вдячності Голові Генеральної Асамблеї ООН, пані Марії Фернанді Еспінозі Гарсес за її ефективне керівництво роботою найбільш представницького та головного органу ООН з вироблення політичних рішень.