Новини

20.02.2019 — 19:20
Воїни Світла – назавжди в наших серцях

Сьогодні ми низько вклоняємось пам’яті Героїв Небесної Сотні, їх родинам, усім учасникам Революції Гідності. Їх свята жертва народила духовно оновлену країну. Наша боротьба продовжується на фронтах на Сході з російським агресором. Відроджено знищену українську армію. Україна має підтримку НАТО і Європейського Союзу. І ми впевнені, що перемога буде за нами, адже на нашому боці правда, і за саме за неї віддала своє життя Небесна Сотня.

20.02.2019 — 16:30
Обласні очільники зустрілися з родинами Героїв Небесної Сотні

Саме сьогодні, у 5-ту річницю Революції Гідності, українці вшановують світлу пам’ять усіх тих, хто  віддав найдорожче за Гідність і Свободу кожного з нас, за кращий день для України – своє життя. Серед загиблих в ті дні є і десять наших подолян.
Аби підтримати родини загиблих добрим словом та ділом, голова обласної державної адміністрації Вадим Лозовий та голова обласної ради Михайло Загородний поспілкувалися з родинами загиблих земляків.

20.02.2019 — 16:23
Співпраця з роботодавцями: збереження та створення робочих місць

Сьогодні служба зайнятості є однією із наймобільніших державних служб, яка надає комплекс різноманітних соціальних послуг населенню та роботодавцям. Співпраця з місцевими органами влади, зокрема об’єднаними територіальними громадами (ОТГ), територіальними підрозділами центральних органів влади, соціальних Фондів, роботодавцями, допомагає спрогнозувати ситуацію на ринку праці, повернути до продуктивної зайнятості населення.

20.02.2019 — 16:15
Зберігаємо минуле, творимо сучасне заради майбутнього – відділи ДРАЦС святкують 100-річчя

Цьогоріч відділам ДРАЦС виповнюється 100 років. З нагоди цієї особливої дати в облдержадміністрації відбулося урочисте зібрання. У залі зібралися працівники відділів з усієї області. Привітати їх прийшли заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина, голова обласної ради Михайло Загородний, секретар Хмельницької міської ради Михайло Кривак, начальник ГТУЮ у Хмельницькій області Віктор Худняк.

20.02.2019 — 16:10
Хмельниччина долучилась до проведення Європейських індустріальних днів 2019

20 лютого у рамках Європейських індустріальних днів 2019 у Хмельницькій торгово-промисловій палаті за круглим столом зібралися представники бізнесу, влади, науковці, експерти, аби обговорити проблеми та перспективи стійкого інноваційного розвитку промисловості за умов світової глобалізації.

20.02.2019 — 13:27
Відкриті дані: Open Data Forum

Open Data Forum – це найбільша подія у сфері відкритих даних в Україні. Форум відбувається щороку і збирає представників органів влади, професіоналів зі сфери державного управління, міжнародних та українських експертів, громадських активістів та стартап-спільноту.

20.02.2019 — 11:47
Кращих юних дослідників області визначено

Найголовніше інтелектуальне змагання для учнів-членів Хмельницького територіального відділення Малої академії наук України 16 лютого 2019 року традиційно відбувалося на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

20.02.2019 — 10:25
Світлана Павлишина поспілкувалася з представниками освітянської профспілкової організації Хмельниччини

19 лютого відбулося розширене засідання президії Хмельницької обласної організації  Профспілки працівників освіти і науки. Провів засідання  президії та нараду голова обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Анатолій Яримюк. До участі в заході долучилася також заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.