Новини

29.12.2023 — 13:39
Збірник матеріалів, рекомендацій і документів щодо виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»

Збірник матеріалів, рекомендацій і документів щодо виконання вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії» Поділитись —

28.12.2023 — 22:19
Стійкість, сила та результати зараз визначають, як мине ця зима повномасштабної війни – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Короткий звіт за цей день.
Ранок – селектор. Внутрішня ситуація. Ліквідація наслідків російських ударів. Зокрема, Херсон та Херсонщина, Запорізька область, інші регіони. Вдячний кожному рятувальнику, кожному лікарю, кожному поліцейському.

28.12.2023 — 19:00
Другий в області Ветеранський хаб запрацював у місті Кам’янець-Подільський

Сьогодні на Хмельниччині розпочав свою роботу черговий Ветеранський хаб, який відчинив свої двері для ветеранів, учасників бойових дій, а також членів їх сімей у Кам’янець-Подільському районі. Завітав на відкриття хабу перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін разом із заступником начальника ОВА Володимиром Юр’євим.

27.12.2023 — 14:14
Сергій Тюрін провів особистий прийом громадян

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін провів особистий прийом громадян. Загалом посадовцем розглянуто 4 звернення від жителів області, серед яких одне колективне.

27.12.2023 — 12:53
Передали військовим черговий пікап

“У тісній співпраці з відповідальним бізнесом щодня працюємо над забезпеченням наших бійців усім необхідним, аби допомогти їм гнати ворога з української землі. Сьогодні передали черговий автомобіль військовим для посилення мобільних вогневих груп Хмельниччини”, – розповів перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін.

27.12.2023 — 09:16
Робота на Хмельниччині

Шукаєте роботу? Підприємствам області потрібні працівники! Звертайтеся в центр зайнятості. Кваліфіковані фахівці стануть вашим помічником з пошуку роботи.

26.12.2023 — 21:18
Буде правильно, щоб військові разом із депутатами визначилися з тим, як має бути забезпечений наступний рік для наших Сил оборони – звернення Президента України

Бажаю здоров’я, шановні українці, українки!
Складний день. Щойно була доповідь щодо обстрілу Херсона. Російський удар по залізничному вокзалу. Евакуаційний поїзд. Усі служби зараз на місці. Кількість убитих і постраждалих наразі встановлюється. На місці було багато цивільних. Усі оновлення інформації будуть представлені відповідними службами.

26.12.2023 — 15:38
Сергій Тюрін вручив премії у сфері фізичної культури та спорту

У час різдвяно-новорічних свят гарним підсумком спортивних досягнень у 2023 році є вручення премії спортсменам, тренерам та ветеранам спорту. Приємно, що цьогоріч премію також отримав військовослужбовець Олександр Маковей, який на міжнародних змаганнях «Invictus games 2023» виборов золото у штовханні ядра. Загалом премію отримали 37 спортсменів та 21 тренер області.

26.12.2023 — 13:02
У Хмельницькому обласному художньому музеї відбулося відкриття виставки «Небесний фотограф»

Це фотовиставка світлин українського воїна, фотографа та активіста з міста Ковель Максима Бурди, який загинув за Україну у січні 2023 року біля Бахмута. Відвідала фотовиставку загиблого бійця заступник начальника ОВА Оксана Андрейчик.

26.12.2023 — 11:36
Спеціальна доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо додержання конституційного права на інформацію в умовах дії правового режиму воєнного стану

Зі Спеціальною доповіддю можна ознайомитись тут Поділитись —