Новини

02.03.2022 — 16:52
Відкрито спеціальний рахунок для тих, хто хоче матеріально підтримати територіальну оборону Хмельниччини

Зараз, як ніколи наші воїни потребують нашої підтримки та допомоги. Нагадуємо, що для всіх, хто хоче матеріально підтримати територіальну оборону Хмельниччини, відкрито спеціальний рахунок.

02.03.2022 — 16:02
ГУ Пенсійного фонду у Хмельницькій області інформує: фінансування пенсій станом на 02 березня 2022 року

Головним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області пенсійні виплати профінансовано раніше встановлених термінів.

02.03.2022 — 12:14
В області проводиться робота з облаштування додаткових місць укриття для населення

З метою забезпечення надійного захисту населення області у разі повітряної небезпеки та загрози ракетно-бомбових ударів, органи влади, місцевого самоврядування, із залученням комунальних служб, управляючих компаній, ОСББ, волонтерів та мешканців населених пунктів активно долучилися до роботи з облаштування для укриття пристосованих підвальних приміщень, як комунальної так і приватної власності.

02.03.2022 — 11:43
Брифінг щодо ситуації в області у зв’язку з російською агресією станом на 02.03.2022

Сьогодні начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час ранкового брифінгу розповів про безпекову ситуацію в області станом на 2 березня та заходи з протидії російській агресії.

02.03.2022 — 10:30
Звернення Президента: українці – символ незламності

Бажаю здоров’я, єдина країно! Я не випадково сказав «єдина». Почався сьомий день цієї страшної війни. Війни, яку ми відчуваємо однаково. За цей час у нас єдності більше, ніж за тридцять років. Спочатку нам було однаково страшно, потім – однаково боляче. А зараз все однаково. Окрім перемоги. Окрім правди. Окрім миру. Окрім спокою, до якого ми хочемо прийти. Окрім життів наших людей, за яких ми переживаємо. Окрім України.