Новини

04.03.2022 — 18:53
Обласний центр контролю та профілактики хвороб інформує

З огляду на недавні події на Запорізькій АЕС, ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” ще більш ретельно моніторить радіаційний фон, якість питної води та атмосферного повітря. Отож, станом на 17 год. 4 березня радіаційний фон у Хмельницькій області перебуває в межах природних фонових значень. Показники якості питної води та атмосферного повітря – також у межах норми.

04.03.2022 — 15:38
Уряд ухвалив альтернативні способи виплати пенсій та грошових допомог під час воєнного стану

Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області повідомляє, що Уряд ухвалив альтернативні способи виплати пенсій та грошових допомог під час воєнного стану на випадок збоїв у роботі тої чи іншої банківської установи, а також для переміщених осіб, які отримують пенсію через поштового оператора.

04.03.2022 — 14:11
Сергій Гамалій про безпекову ситуацію в області станом на 04 березня

Сьогоднішня ніч на Хмельниччині пройшла спокійно, за винятком оголошення повітряної тривоги. Про це під час ранкового брифінгу повідомив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

04.03.2022 — 12:59
Увага! Що робити у разі радіаційної аварії?

Якщо у вашій місцевості трапиться радіаційна надзвичайна ситуація, вам необхідно залишатися в приміщенні або негайно зайти до нього, якщо ви перебуваєте на вулиці. Це найбезпечніша дія, яку ви можете зробити. 

04.03.2022 — 11:51
Україна просить Міжнародний комітет Червоного Хреста терміново сприяти у створенні гуманітарних коридорів

Під час другого раунду перемовин між Україною та Росією сторони досягли порозуміння щодо спільного забезпечення гуманітарних коридорів. Українська держава просить Міжнародний комітет Червоного Хреста терміново почати необхідні дії для організації гуманітарних коридорів і готова зі свого боку зробити все необхідне для евакуації цивільного населення та доставки гуманітарних вантажів.

04.03.2022 — 11:43
Ми пережили ніч, яка могла зупинити історію України та Європи – звернення Президента Володимира Зеленського

Народе України!
Ми пережили ніч, яка могла зупинити історію. Історію України. Історію Європи. Російські війська атакували Запорізьку атомну станцію. Найбільшу у Європі. Вона одна могла бути як шість Чорнобилів. Російські танкісти знали, що вони обстрілюють. Прямою наводкою – по станції. Це терор небаченого рівня.