Новини

06.03.2022 — 17:30
Моніторинг радіаційного фону

Станом на 17 год. 6 березня радіаційний фон у місті Хмельницькому та області перебуває в межах природних фонових значень. Показники якості питної води та атмосферного повітря теж перебувають в межах норми. Нагадаємо, що ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” здійснює щоденний моніторинг радіаційного фону, якості питної води та атмосферного повітря. Мобільні […]

06.03.2022 — 16:11
На Хмельниччині розпочали збирати підписи під зверненням про закриття неба над Україною

Жителі Хмельниччини і переселенці, які прибули з областей, де йде війна з російським агресором, розпочали збір підписів під зверненням до країн-членів НАТО про закриття повітряного простору над нашою країною.
“Закрийте небо над Україною!, – з таким закликом звертаються люди до НАТО, – Почуйте нас! Російські ракети, бомби і снаряди руйнують наші міста та села, вбивають мирних жителів. Вам під силу це зупинити!”

06.03.2022 — 13:56
6 березня: Ситуація в енергетиці станом на 12:00

Працюють всі види генерації – атомні, теплові та гідроелектростанції. Запорізька АЕС під контролем окупантів, але її співробітники повністю забезпечують належне функціонування станції, яка працює 2-ма енергоблоками. Радіаційний фон на території Запорізької АЕС в межах норми.

06.03.2022 — 12:53
Україна отримує від партнерів підтримку, підкріплену конкретними кроками – звернення Президента Володимира Зеленського

Ми вже вибороли наше майбутнє. Але ще боремось за наше сьогодні. Це дуже важливо. Воюємо за те, де пройде кордон між життям і рабством.

06.03.2022 — 09:28
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на ранок 6 березня

Під час ранкового брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій розповів про ситуацію в області за минулу добу та заходи з протидії російській агресії.