Новини

19.03.2022 — 14:00
На Хмельниччину з Італії прибула чергова партія гуманітарного вантажу

Партія вантажу з гуманітарною допомогою вчергове прибула на склад гуманітарного хабу при ОВА. 20 т. допомоги було доставлено за сприяння Релігійного Товариства “Свята Софія” з м. Риму.

19.03.2022 — 12:55
Сергій Гамалій: Перші два авто, вилучені у нетверезих водіїв, передано для потреб оборони України

Усі водії, які дозволяють собі порушувати правила дорожнього руху та сідають за кермо у нетверезому стані будуть отримувати покарання за умовами воєнного часу. Їхні транспортні засоби вилучаються та розміщуються на майданчиках тимчасового тримання, а після рішення суду їх передають для потреб оборони України. Про це сьогодні зазначив  начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час передачі ключів від двох таких автівок нашим військовослужбовцям.

19.03.2022 — 08:36
Глава держави доручив розробити комплексну програму допомоги українцям, які були вимушені залишити свої домівки через бойові дії

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання розробити комплексну програму підтримки українських громадян, позбавлених дому через російське вторгнення в Україну. Про це Глава держави повідомив у зверненні.