Новини

10.03.2022 — 15:53
Про головне на брифінгу за 10 березня. Відео

15 день війни. Ситуація в області стабільна та контрольована. Про це повідомив під час сьогоднішнього брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.
Також про організацію в області навчального процесу в умовах воєнного стану та пов’язані з ним питання на брифінгу розповіли заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв, директор Департаменту освіти, науки, молоді і спорту ОВА Дарія Басюк, начальник управління Державної служби якості освіти в області Валерій Олійник та голова ГО “Батьківська ініціатива міста Хмельницького” Ольга Яневич-Федишина.

10.03.2022 — 14:35
Завдяки нашим захисникам українці не стали рабами й ніколи не стануть – звернення Президента Володимира Зеленського

Після війни, після нашої перемоги ми відбудуємо все, що зруйнувано. Дуже швидко і дуже якісно. Для кожного міста, яке постраждало, буде створена спеціальна державна програма для відбудови. Я вже доручив уряду почати розробку.

10.03.2022 — 12:44
Хмельниччина тримає тил!

Молимось за вас! Повертайтесь живими! Бережи вас Бог!
Разом ми сила! Разом до перемоги!!
Все буде Україна!

10.03.2022 — 10:08
На Хмельниччині шукають вільні виробничі приміщення та склади

До уваги власників виробничих приміщень та складів! Якщо ви маєте можливості та бажання для розміщення підприємств, евакуйованих із зони бойових дій – це інформація для вас.

10.03.2022 — 08:00
Європейці повинні посилювати санкції проти Росії так, щоб у неї не було жодної можливості продовжувати геноцид в Україні – звернення Президента Володимира Зеленського

Європейці! Українці! Маріупольці!
Сьогодні день, який визначає все. Визначає, хто на чиєму боці. Російські бомби впали на лікарню та пологовий будинок у Маріуполі. Дитячу лікарню. Пологовий будинок, який працює! Будівлі зруйновані. Станом на цей час – 17 поранених. Розбір завалів іще триває. Люди вчасно почали ховатися від повітряної загрози.