Новини

25.03.2022 — 23:02
Обласна військова адміністрація уклала договір про співпрацю з БО “Захисти Хмельниччину”

Відтепер у Хмельницької обласної військової адміністрації є партнер, який допомагатиме в організації та координації процесу збору коштів на допомогу нашим Збройним Силам, а також в забезпеченні логістичних питань, що пов’язані із транспортуванням гуманітарних вантажів, тощо. Відповідний договір про співпрацю ОВА уклала із благодійною організацією «Захисти Хмельниччину». 

25.03.2022 — 14:17
Обласний гуманітарний хаб допомагає громадам з облаштуванням переселенців

Сьогодні понад 1 т дитячого харчування, засобів гігієни, медикаментів та інших необхідних речей з обласного гуманітарного хабу вирушили до Судилківської територіальної громади, яка опікується 835 переселенцями.

25.03.2022 — 14:15
В Україні створили онлайн-мапи повітряних тривог

На одній карті помаранчевим кольором позначаються області, де в реальному часі лунають сирени. Зелений колір означає, що немає тривоги, а сірий – немає інформації. Дані оновлюються кожні 20 секунд https://vadimklimenko.com/map/

25.03.2022 — 11:28
Порядок реєстрації безробітних на період воєнного стану

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022 року №334 «Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування та виплати допомоги по безробіттю на період дії воєнного стану» – https://is.gd/oMP8aK.

25.03.2022 — 10:00
До Києва, Миколаєва, Харкова та Авдіївки доставлено гуманітарну допомогу з Хмельниччини

З перших днів російської агресії Хмельницька ОВА спільно з волонтерами, благодійниками з різних країн збирають гуманітарну допомогу та допомагають військовослужбовцям і внутрішньо переміщеним особам. З Великобританії, Німеччини, Польщі, Ірландії, Швейцарії, Італії, Іспанії доставлені вантажі до гуманітарного хабу при Хмельницькій ОВА. Після розвантаження на складах відсортовану допомогу уже відправлено у міста Київ, Миколаїв, Харків та Авдіївка.

25.03.2022 — 09:08
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС 25 березня 2022 року

Станом на 25 березня 2022 року Хмельницька АЕС працює у штатному режимі та безпечно виробляє електроенергію для потреб населення, промисловості та оборони. Порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ВП ХАЕС та у зоні спостереження не змінювався та перебуває у межах норми. Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщення, будівлі, периметри […]

25.03.2022 — 08:26
Якби Росія знала, що її чекає в Україні, вона б точно побоялася сюди йти – звернення Президента Володимира Зеленського

30-й день. Уже місяць! Якби в Росії знали, що їх чекає таке, я впевнений, вони б точно побоялися сюди йти. За цей місяць ми втримали всі основні напрямки російських ударів. Світ застосував руйнівні санкції. І ми домовляємось про нові.