Новини

29.03.2022 — 16:52
Медичні заклади Хмельниччини лікують поранених та травмованих внаслідок російської агресії в Україні

Аби особисто подякувати за мужність, патріотизм, бойову відвагу у захисті України, начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій відвідав одну із лікарень області, де поспілкувався з пораненими бійцями.

29.03.2022 — 16:07
Питання надання прихистку та розміщення тимчасово переміщених осіб обговорили на нараді з Мінрегіоном

Сьогодні за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України відбулася Zoom-нарада щодо застосування постанов Кабінету Міністрів України, які регулюють питання надання прихистку та розміщення тимчасово переміщених осіб.

29.03.2022 — 15:24
На Хмельниччині організовують навчання потенційних опікунів, усиновителів та патронатних вихователів

За інформацією Міністерства оборони України за перших чотири тижні війни вбито 144 та поранено  220 дітей. Кількість дітей, які залишись без батьківського піклування, через складну ситуацію та масову міграцію населення із зони бойових дій, наразі надзвичайно складно, але й без підрахунків зрозуміло, що їх стало значно більше, ніж раніше. У зв’язку з цим надзвичайно актуальним стало питання розвитку сімейних форм виховання. Для того, аби стати опікуном чи патронатним вихователем для дитини, що втратила родину, потрібні певні знання. Саме тому Хмельницький обласний центр соціальних служб розпочав проводити навчання для потенційних опікунів/піклувальників, усиновителів, патронатних вихователів.

29.03.2022 — 11:45
У Хмельницькому регіональному центрі підвищення кваліфікації відбувся спеціальний інформаційний семінар на тему: «Особливості трудових відносин в умовах воєнного стану»

Хмельницький регіональний центр підвищення кваліфікації як регіональний провайдер освітніх послуг у Хмельницькій області організовує проведення інформаційних короткострокових семінарів в онлайн режимі для службовців органів державної влади, посадових осіб органів місцевого самоврядування, жителів Хмельницької області та переселенців.

29.03.2022 — 11:27
Значення гамма-фону в області та в зоні спостереження ХАЕС станом на 29 березня 2022 року

За даними системи АСКРО в зоні спостереження Хмельницької атомної електростанції значення гамма-фону станом на 29 березня перебуває в межах природних фонових значень та становлять: Потужність еквівалентної дози (ПЕД) Назва поста РК АСКРО Значення ПЕД, мкЗв/год Полянь 0,13 Нетішин 0,11 Острог 0,11 Славута 0,09 Кривин 0,13 Плужне 0,12 Дертка 0,10 Комарівка 0,11 Рибгосп 0,11 Білотин 0,13 […]

29.03.2022 — 09:47
На Хмельниччину прибув черговий гуманітарний вантаж з Німеччини

Одяг, побутова хімія, продукти харчування (хліб, сосиски, консерви довготривалого зберігання) – такий вантаж загальною вагою 18 т прибув до гуманітарного центру при Хмельницькій ОВА. Надіслали його благодійники та волонтери з Німеччини.

29.03.2022 — 09:34
ВАЖЛИВО: Про обмін готівкових гривень за кордоном

У перші дні війни багато українців намагалися зняти якомога більше готівки з думкою, що так буде і зручніше, і безпечніше. Ті з них, хто потім були вимушені виїхати за кордон, зіштовхнулися з величезною проблемою обміну готівкової гривні на місцеву валюту.
Розуміючи цю проблему, Національний банк України спільно із центральними банками країн ЄС оперативно розпочав роботу над її вирішенням.

29.03.2022 — 08:45
Ми повинні боротися, нам не можна випалювати емоції, щоб не перегоріти – звернення Президента України

Звільнили Ірпінь. Молодці! Вдячний кожному і кожній – усім, хто працював на цей результат. Окупантів відштовхують від Ірпеня. Відштовхують від Києва. Проте все ж зарано говорити про безпеку в цій частині нашої області. Бойові дії тривають.