Новини

09.03.2022 — 12:58
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на ранок 9 березня

Як повідомив на ранковому брифінгу начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій, ніч на Хмельниччині минула спокійно.

09.03.2022 — 09:54
Росію відсторонюють від світового спорту. Cписок санкцій

Від початку вторгнення Росії в Україну міжнародна спортивна спільнота почала застосовувати свої санкції проти країни-агресора. 

09.03.2022 — 09:44
В умовах воєнного стану фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області забезпечують роботу для безперервного здійснення усіх виплат

«Фонд соціального страхування України є гарантом виплат, допомог та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин», – зазначає начальник управління виконавчої дирекції Фонду в Хмельницькій області Сергій Кіндзерський. – «Тому попри умови воєнного стану фахівці управління продовжують роботу для безперервного здійснення усіх виплат».

09.03.2022 — 08:57
Національний банк послабив низку обмежень на валютному ринку

Національний банк і надалі поступово послаблює та уточнює перелік обмежень на валютному ринку, що були запроваджені для забезпечення надійного та стабільного функціонування фінансової системи країни у зв’язку із введенням воєнного стану.

09.03.2022 — 08:53
Світ не вірить у майбутнє Росії, а говорить про Україну, допомагає і готується підтримати нашу відбудову після війни – звернення Президента Володимира Зеленського

Або Росія матиме повагу до міжнародного права і не буде вести війни, або вона не матиме грошей, щоб війни розпочинати.

09.03.2022 — 08:51
Відкритий лист Олени Зеленської до представників світових ЗМІ

А ще цим листом я свідчу й хочу донести до світу: війна в Україні – це не війна «десь там». Це війна у Європі й на кордонах із ЄС. Україна зупиняє силу, яка вже завтра загарбницьким способом може увійти у ваші мирні міста. Якщо не спинити Путіна, який погрожує розпочати ядерну війну, у світі взагалі не залишиться безпечного місця.