Новини

26.03.2022 — 17:56
Відбулася зустріч з Надзвичайним і Повноважним Посолом Республіки Молдова в Україні

У час військової агресії росії проти українського народу підтримка дружніх країн є вкрай важливою для нашої держави. Сьогодні українці пліч-о-пліч воюють з агресором на фронтах війни, даючи гідну відсіч ворогу. Про це зазначив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Молдова в Україні Валеріу Ківерь та Почесним консулом Республіки Молдова у Хмельницькій області Миколою Скрипковським.

26.03.2022 — 15:39
В обласному центрі відбувся розважально-культурний івент «Діти-дітям»

«Діти – дітям»: під таким слоганом сьогодні в обласному центрі відбувся розважально-культурний івент для наших наймолодших українців.
Захід покликаний допомогти дітям із сімей, що втекли від війни, відчути себе в безпеці, адаптуватись у нових умовах, знайти друзів, відволіктися від стресових ситуацій. Цю важливу місію взяли на себе діти з Хмельниччини та “Зірковий десант” у складі українських зірок шоубізу.

26.03.2022 — 11:14
ГУ Пенсійного фонду у Хмельницькій області про перерахунок пенсій особам, які досягли 75-річного віку та старшим

Фахівці ГУ Пенсійного фонду у Хмельницькій області роз’яснюють особливості перерахунку пенсій особам, які досягли 75-річного віку та старшим в запитаннях і відповідях.

26.03.2022 — 10:56
З 27 березня в Україні запроваджується літній час

27 березня 2022 року о 3 (третій) годині за київським часом запроваджується літній час переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину вперед.

26.03.2022 — 08:32
Стримуючи російські дії, наші захисники підводять керівництво Росії до думки: треба говорити – звернення Президента України Володимира Зеленського

Сильний народе найкращої у світі країни!
Хочу розпочати це звернення зі слів привітання. Від себе та від вашого імені, усіх наших громадян України , працівникам Служби безпеки України. Сьогодні – їхній день.
30 років тому саме 25 березня була заснована Служба безпеки нашої держави.