Новини

30.03.2022 — 19:29
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на 30 березня

Про ситуацію в області станом на 30 березня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

30.03.2022 — 15:34
Зміни до програми “Доступні кредити 5-7-9%”: підтримка посівної кампанії та активізація підприємств

Для підтримки сільськогосподарських підприємств з метою забезпечення посівної кампанії, а також активізації всіх видів підприємницької діяльності у період воєнного стану Уряд, за ініціативою Президента України, вніс низку змін до Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Аби обговорити основні законодавчі зміни перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін зустрівся з представниками банківських установ області, які долучилися до реалізації таких нововведень (АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк” та філії АТ “Укрексімбанк” в м. Хмельницький).

30.03.2022 — 13:39
Dopomagai.org – сервіс пошуку безкоштовного житла для тимчасових переселенців

Волонтери ІТ-спільноти України створили сервіс пошуку безкоштовного житла у безпечних містах України та за кордоном та презентують його за підтримки Міністерства розвитку громад та територій разом з Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

30.03.2022 — 11:47
Лікарняні та декретні допомоги евакуйовані працівники можуть отримати напряму від Фонду соціального страхування України

На сьогодні під опікою управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області знаходиться майже 300 тис. осіб – офіційно працевлаштованих, самозайнятих, ФОП, осіб, які працюють на умовах цивільно-правових договорів. Своєчасно та в повному обсязі здійснюються страхові виплати 3,5 тисячі потерпілим на виробництві та членам їх сімей.

30.03.2022 — 09:57
Сигнали з переговорів можна назвати позитивними, але вони не заглушають розривів російських снарядів – звернення Президента України

Мудрий народе міцної країни!
Завершується 34-й день повномасштабного вторгнення Росії та нашої повномасштабної оборони. Успішної оборони.