Новини

17.03.2022 — 22:06
Сергій Гамалій відвідав поранених воїнів-захисників України

Завдяки вашій відвазі ворожі плани щодо захоплення України захлинулися уже в перші дні. Сьогодні вашому подвигу немає ціни і вам вдячний кожен українець, що зараз має можливість жити в рідній країні, на рідній землі. Ми вами пишаємося! Саме з такими словами звернувся сьогодні начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій до захисників України, що лікуються в нашій області від поранень і травм, отриманих на передовій.

17.03.2022 — 15:12
«Навчання без меж»: на українському телебаченні триває освітній проєкт для школярів 5-11 класів

14 березня стартувало «Навчання без меж» – спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів ПЛЮСПЛЮС, «Піксель» та регіональних каналів Суспільного мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, Київстар ТБ, 1+1 video та sweet.tv.

17.03.2022 — 15:11
На Хмельниччині стартувала весняна посівна кампанія

Хмельниччина наразі залишається великим продовольчим та гуманітарним центром, де акумулюється і надається величезна допомога регіонам. Аграрії області продовжують виконувати свою роботу: вносять добрива, розпочинають сівбу ярих культур, щоб хліб завжди був на столах наших громадян, військових, які захищають сьогодні Україну, тому питання проведення комплексу весняно-польових робіт на даний час є пріоритетним. На цьому наголосив начальник Хмельницької ОВА Сергій Гамалій.

17.03.2022 — 15:05
Лінія підтримки підприємців Helpline від РБО

Шановні підприємці, колеги та партнери! Прагнучи підтримати економіку України та забезпечити підприємців необхідною юридичною допомогою у період війни, РБО запускає лінію підтримки українських підприємців –  #РБО_HELPLINE. Ми змінюємо наш формат роботи так, щоб у максимально простий та доступний спосіб допомогти бізнесу, зокрема, вашим членам, адресувати виклики воєнного часу. Наша команда юристів готова консультувати підприємців, зокрема […]

17.03.2022 — 13:10
В обласній філармонії відкрили пункт видачі одягу для біженців

Теплий одяг, взуття, дитячі речі, іграшки  – усе це вимушені переселенці, котрі втекли від війни, уже сьогодні можуть отримати у пункті видачі одягу, що запрацював у Хмельницькій обласній філармонії.

17.03.2022 — 10:23
Значення гамма-фону в Хмельницькій області і в зоні спостереження Хмельницької атомної електростанції станом на 17 березня 2022 року

За даними системи АСКРО в зоні спосереження Хмельницької атомної електростанції значення гамма-фону станом на 17 березня перебуває в межах природних фонових значень та становлять: Потужність еквівалентної дози (ПЕД) Назва поста РК АСКРО Значення ПЕД, мкЗв/год Полянь 0,12 Нетішин 0,11 Острог 0,10 Славута 0,09 Кривин 0,12 Плужне 0,12 Дертка 0,09 Комарівка 0,09 Рибгосп 0,11 Білотин 0,13 […]

17.03.2022 — 08:47
Світ повинен офіційно визнати, що Росія стала державою-терористом – звернення Президента України

У Маріуполі, у блокадному Маріуполі російська авіація цілеспрямовано скинула надпотужну бомбу на Драматичний театр у центрі міста. Там ховалися від обстрілів сотні людей. Будівля зруйнована. Кількість загиблих ще невідома. Серце розривається від того, що Росія робить з нашими людьми.