Новини

06.04.2022 — 14:20
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на 6 квітня.

Про ситуацію в області станом на 6 квітня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. 42 день війни. Ситуація в області стабільна та контрольована. За минулу добу були «Повітряні тривоги». Нападів не було.

06.04.2022 — 13:26
У Нацполіції запрацювала телефонна «гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні – Ігор Клименко

Відтепер рідні загиблих від рук окупантів можуть звернутися за консультаціями та роз‘ясненнями щодо процедури їх поховання.

06.04.2022 — 10:35
Увага, своєчасно оплатити комунальні послуги можна у відділеннях Укрпошти

Шановні мешканці, друзі. Усім нам важливо, щоб комунальні підприємства міста мали можливість працювати безперебійно, а сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють у надскладних обставинах і потребують ресурсів. Просимо всіх, хто має таку можливість, своєчасно оплатити комунальні платежі, в тому числі це можна зробити у відділеннях […]

06.04.2022 — 09:59
В область прибув черговий гуманітарний вантаж з Німеччини

7 тонн гуманітарного вантажу з Німеччини прибули до гуманітарного центру при Хмельницькій ОВА. Ковдри, спальні мішки, рюкзаки, кемпінгові коврики, одяг (куртки, топи, взуття, термоодяг, рукавиці, шапки, тощо), засоби гігієни (підгузки, прокладки, гігієнічні рушники), аптечки першої допомоги, факели, повербанки та дитяче харчування – надала Австрійська компанія EGGER для потребуючих допомоги українців.

06.04.2022 — 09:34
Як отримати безоплатні інсуліни під час воєнного стану?

В інтересах пацієнта нині інсуліни відпускаються за електронним або паперовим рецептом. У разі перебоїв з електроенергією чи інтернетом, лікар зможе виписати рецепт, а аптека його погасити. Рецепти на інсуліни виписуються не більше ніж на місяць у період воєнного стану.

06.04.2022 — 09:24
Зараз Київ – це столиця глобальної демократії, столиця боротьби за свободу для усіх в Європі – звернення Президента Володимира Зеленського

Українці! Українки!
Сьогодні я не буду забирати багато вашої уваги. День був інформаційно дуже насиченим. Лише коротко пройдуся по основних пунктах своєї роботи у цей вівторок, 41-й день вторгнення Російської Федерації.