Новини

26.04.2022 — 20:54
Сергій Тюрін: підтримка бізнесу у воєнний період одне із пріоритетних завдань військової адміністрації

Підтримка бізнесу у воєнний період – одне з пріоритетних завдань військової адміністрації. На цьому сьогодні наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час спілкування з представниками робочої групи щодо вирішення проблемних питань діяльності суб’єктів малого підприємництва при обласній адміністрації.

26.04.2022 — 11:09
З початку війни профінансовано лікарняних та допомог по вагітності та пологах на суму майже 88 мільйонів гривень

Попри умови воєнного стану фахівці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області та його відділень продовжують працювати та виконувати свої функції у штатному режимі задля здійснення усіх страхових виплат і допомог.

26.04.2022 — 10:47
Про психологічну та юридичну підтримку населення в рамках роботи СпівДія хабів

Міністерство молоді та спорту України спільно з Координаційним штабом з гуманітарних та соціальних питань Офісу Президента України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерством розвитку громад та територій України запустили платформу гуманітарної допомоги цивільному населенню «СпівДія».

26.04.2022 — 08:55
Україна – це справжній символ боротьби за свободу – звернення Президента Володимира Зеленського

Незламний народе найсміливішої країни у світі!
Сьогодні почався вже третій місяць нашої війни за нашу незалежність. Російсько-української війни. Третій місяць!

26.04.2022 — 08:51
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС  

26 квітня 2022 року, станом на 8:00, експлуатація основного та допоміжного обладнання на Хмельницькій АЕС відповідає режиму роботи енергоблоків та проводиться згідно з вимогами  регламентів та експлуатаційної документації. Порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ВП ХАЕС та у зоні спостереження не змінювався та перебуває у межах норми. Основне обладнання […]