Новини

07.04.2022 — 16:45
Автомобіль швидкої допомоги отримали військові Хмельниччини

Громадське об’єднання “Спілка підприємців теле та кіноіндустрії” з перших днів війни займається волонтерською діяльністю, і сьогодні для потреб одного з військових формувань Хмельниччини передали автомобіль швидкої допомоги.

07.04.2022 — 15:59
До Хмельницького гуманітарного центру доставлено допомогу з Італії

Побачивши та почувши про звірства російських солдат проти мирного населення в Бучі, Ірпені, Гостомелі та інших містах нашої України пан Andrea Stefano з Італії не зміг залишитися осторонь цих подій та одразу вирішив зібрати необхідні речі для людей, які наразі ще залишаються у цих містах.
Він самотужки привіз до Хмельницького гуманітарного центру таку необхідну на сьогодні допомогу – дитяче харчування, підгузки, засоби гігієни, питну воду і солодощі для малечі.

07.04.2022 — 12:07
На Хмельниччині навчають домедичній допомозі

Порятунок життя – благородна справа, в якій може бути корисний кожен з нас. Здебільшого, врятувати людину, яка зазнала серйозного травмування можна в перші хвилини або ж секунди після надзвичайної події. Для непідготовлених людей надання допомоги може викликати труднощі, проте, знаючи необхідні алгоритми дії з надання першої долікарської допомоги, можна виграти цінний час для збереження чийогось життя. Саме з цією метою Хмельницька ОВА спільно з БО “Захисти Хмельниччину” організували в області експрес-курси з надання першої домедичної допомоги людям, які зазнали травмувань.

07.04.2022 — 09:05
Ринок праці Хмельниччини: майже 70% вакансій – робітничі професії

З початку року 1,8 тис. роботодавців поінформували про потребу у кваліфікованих працівниках в області. В базі даних налічувалось 6,2 тис. вакансій. Середній розмір оплати праці становив 8298,2 грн. Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 40,8% вакансій було укомплектовано.

07.04.2022 — 09:02
ВАЖЛИВО: Волонтерам дозволено переказувати іноземну валюту для купівлі певних товарів за кордоном

Національний банк України послабив та уточнив низку обмежень на операції в іноземній валюті.
Для сприяння діяльності волонтерів, фізичним особам дозволено переказувати іноземну валюту для купівлі низки товарів за кордоном у межах щомісячного ліміту 400 тис. грн в еквіваленті (це більше $13,5 тис.).

07.04.2022 — 08:55
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС  7 квітня 2022 року

Відповідно до ст.10 Закону України «Про використання ядерної енергії та радіаційну безпеку» та на виконання підпункту 2 пункту 3 Рішення з окремих питань витягу з протоколу № 49 засідання Кабінету Міністрів України від 21 березня 2022 року, з метою запобігання поширенню дезінформації та забезпечення єдиної інформаційної політики в період воєнного стану, введеного Указом Президента України […]

07.04.2022 — 06:58
Якщо не буде справді болісного пакету санкцій проти Росії, це буде розглядатися Москвою як дозвіл наступати – звернення Президента Володимира Зеленського

Українці! Українки!
Наші захисники й захисниці!
Схоже, у світі нарешті серйозно змінюється ставлення до сучасної російської держави. Після того, що світ побачив у Бучі, коли російські війська звідти вийшли.
Тепер ставлення до всіх у Росії буде простим: або підтримуєш пошук миру, або підтримуєш нічим не виправдані масові вбивства.