Новини

31.03.2022 — 16:32
Брифінг щодо переміщення на Хмельниччину підприємств з території, де ведуться бойові дії. Відео

Під час сьогоднішнього брифінгу перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін розповів про переміщення виробничих потужностей підприємств з регіонів, де ведуться бойові дії, на безпечні території та основні законодавчі зміни до програми «Доступні кредити 5-7-9%».

31.03.2022 — 15:40
Національний банк запустив сайт про роботу фінансової системи під час війни

31 березня Національний банк України презентував сайт «Фінансова оборона України», на якому розповідає про особливості надання фінансових послуг банками та небанківськими фінансовими установами під час війни. На сайті зібрані основні питання, які виникають зараз у споживачів фінансових послуг, та вичерпні відповіді на них від регулятора.

31.03.2022 — 11:21
В Україні запускають масштабну ініціативу «Сади Перемоги»

“Сади Перемоги” – всеукраїнська ініціатива, спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і спрямування ресурсів для вирощування сільськогосподарської продукції задля недопущення продовольчої кризи в Україні. Ініціатива включає консультаційну підтримку громадам та домогосподарствам щодо організації ініціативи «Сади Перемоги», ефективного городництва, зберігання та переробки вирощеної продукції, а також комунікаційні заходи, спрямовані на заохочення кожної українки та українця долучитися до вирощування овочів, фруктів, зернових вдома.

31.03.2022 — 11:17
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на ранок 31 березня

Про ситуацію в області станом на ранок 31 березня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій. 36 день війни. Ситуація в Хмельницькій області контрольована та стабільна.

31.03.2022 — 10:55
Хмельниччина відправила 60 тонн гуманітарної допомоги до Київської та Сумської областей

Згідно запитів від Київської та Сумської областей, вчора, з гуманітарного центру при Хмельницькій ОВА було відправлено 60 тонн вантажу. Зокрема для військових та цивільного населення сформовано допомогу з продуктами харчування, медикаментами, засобами гігієни, а  для найменших українців зібрано та передано дитяче харчування, одяг, памперси та засоби гігієни.

31.03.2022 — 09:51
Ми нічого не віддамо і будемо боротися за кожен метр нашої землі, за кожну людину – звернення Президента України

Шановні українці, українки!
Сьогодні в мене небагато слів, немає багато часу та є дуже багато емоцій і ще більше завдань. Такий зараз момент. Переломний момент, коли говорити можна й треба тільки про найголовніше.

31.03.2022 — 09:18
Хмельниччиною крокує акція #Ярятувальник для дітей-переселенців

30 березня у Хмельницькому академічному обласному театрі ляльок вкотре відбулася акція «#Ярятувальник» для дітей-переселенців.

31.03.2022 — 09:03
Інформаційне повідомлення про роботу енергоблоків Хмельницької АЕС 31 березня 2022 року

Станом на 31 березня 2022 року Хмельницька АЕС працює у штатному режимі та безпечно виробляє електроенергію для потреб населення, промисловості та оборони. Порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ВП ХАЕС та у зоні спостереження не змінювався та перебуває у межах норми. Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщення, будівлі, периметри […]

30.03.2022 — 19:29
Сергій Гамалій про ситуацію в області станом на 30 березня

Про ситуацію в області станом на 30 березня розповів начальник обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

30.03.2022 — 15:34
Зміни до програми “Доступні кредити 5-7-9%”: підтримка посівної кампанії та активізація підприємств

Для підтримки сільськогосподарських підприємств з метою забезпечення посівної кампанії, а також активізації всіх видів підприємницької діяльності у період воєнного стану Уряд, за ініціативою Президента України, вніс низку змін до Державної програми “Доступні кредити 5-7-9%”. Аби обговорити основні законодавчі зміни перший заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Тюрін зустрівся з представниками банківських установ області, які долучилися до реалізації таких нововведень (АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк” та філії АТ “Укрексімбанк” в м. Хмельницький).