Новини

21.04.2022 — 16:11
Ще одна киснева станція запрацювала на Хмельниччині

Першу із шести кисневих станцій, які закупив для лікувальних закладів області Департамент охорони здоров’я ОВА за кошти державної субвенції, запустили у Красилівській багатопрофільній лікарні. 

21.04.2022 — 13:25
На час війни роздрукований листок непрацездатності є підставою для нарахування допомоги від Фонду соціального страхування України

Оформлені відповідним чином заяви-розрахунки, на підставі виданих в установленому порядку листків непрацездатності, є підставою для фінансування Фондом соціального страхування України допомоги по тимчасовій непрацездатності, вагітності та пологах, а також у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю до відновлення працездатності або встановлення інвалідності.

21.04.2022 — 10:58
«Писанкова Україна» в обласній юнацькій бібліотеці

Напередодні Великодніх свят в Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва відбулось відкриття виставки писанкарства Народного художнього колективу гуртка “ПИСАНКА” КЗ Дунаєвецької міської ради “Центр позашкільної освіти”.

21.04.2022 — 07:21
Сьогодні – історичний момент, коли Україна може розвинути максимальну швидкість у приєднанні до ЄС – звернення Президента Володимира Зеленського

Вільний народе найсміливішої країни!
56-й день нашої оборони завершується, і сьогодні ми точно стали ще на крок ближчими до миру.