Новини

20.04.2022 — 13:07
На Хмельниччину доставили черговий гуманітарний вантаж

Продукти харчування тривалого зберігання – такий вантаж загальною вагою понад 6 тонн прибув сьогодні до гуманітарного центру при Хмельницькій ОВА з Туреччини. Уже найближчим часом надана допомога буде направлена у ті регіони країни, де наразі тривають активні бойові дії та залишаються люди, які потерпають від штучної гуманітарної кризи.

20.04.2022 — 12:21
Розпочався XVI обласний форум “Книжкова весна на Хмельниччині”

Сьогодні у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці стартував XVI обласний форум “Книжкова весна на Хмельниччині”, приурочений до Всесвітнього дня книги та авторського права. У ході заходу обговорюватимуть роль книги у збереженні і передачі знань, про авторів і видавців книг, про бібліотеки,  які зберігають і надають у використання книжкові багатства.

20.04.2022 — 11:06
Безоплатна правова допомога в умовах воєнного стану: роз’яснення

Єдиний номер контактного центру системи БПД 0 800 213 103 в умовах воєнного стану є найоперативнішим і найдоступнішим способом отримання правової інформації. За цим номером надаються консультації та роз’яснення з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги тощо. Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

20.04.2022 — 10:44
До уваги мешканців Донецької та Луганської областей!

Шановні мешканці Донецької та Луганської областей! Якщо ви чи ваші близькі стали свідками (потерпілими) від злочинної діяльності окупаційних військ збройних сил російської федерації або підконтрольних їм терористичних організацій “л/днр” та бажаєте надати свідчення з приводу вказаних обставин, просимо звертатися через можливості месенджерів WhatsApp, Viber, Telegram, Signal: – по Донецькій області – за телефоном +38066 846 […]

20.04.2022 — 09:24
Послуги служби зайнятості: відповіді на актуальні питання

«Як внутрішньо переміщеним особам отримати статус безробітного? Що робити, якщо документи втрачено?»

20.04.2022 — 08:15
Якщо наші партнери мають потрібну Україні зброю, то їхній обов’язок – допомогти захистити свободу й життя людей – звернення Президента Володимира Зеленського

Завершується 55-й день нашої оборони від повномасштабної агресії Росії. Зараз на території нашої держави та в прикордонних районах Росії зосереджена фактично вся боєздатна частина армії окупантів. Вони зігнали проти України майже всіх і майже все, що здатне з нами воювати.