Новини

15.05.2023 — 21:55
Аналіз якості води, грунту та радіаційного фону на Хмельниччині перебуває в межах допустимих показників.

ДУ “Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” до та під час воєнного стану здійснює щоденний моніторинг показників радіаційного фону та якості питної води.

15.05.2023 — 17:34
Брифінг щодо ворожого ракетного обстрілу на Хмельниччині

Під час сьогоднішнього брифінгу перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін розповів про ситуацію, що склалася у зв’язку із ворожою атакою ударним БПЛА на один із об’єктів критичної інфраструктури області. Також до участі у брифінгу долучилися начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук, начальник ГУНП у Хмельницькій області Руслан Герасимчук, начальник ГУ ДСНС у Хмельницькій області Едуард Братко, міський голова Олександр Симчишин та голова Чорноострівської селищної громади Михайло Дзісь.

15.05.2023 — 17:10
Утворення Регіонального офісу міжнародного співробітництва

Розпорядженням першого заступника начальника Хмельницької обласної військової адміністрації утворено Регіональний офіс міжнародного співробітництва (далі – Офіс), а також затверджено склад зазначеного консультативно-дорадчого органу та положення про нього. До складу Офісу увійшли керівництво обласної військової адміністрації, керівники та представники окремих структурних підрозділів обласної військової адміністрації, начальники районних військових адміністрацій, міські, селищні та сільські голови, а також […]

15.05.2023 — 15:34
Володимир Юр’єв нагородив лауреатів обласної премії Малої академії наук України 2023

Сьогодні в обласному центрі відбулася 10-а, ювілейна, церемонія нагородження лауреатів обласної премії, переможців II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проектів учнів-членів Малої академії наук України 2023. Привітав переможців конкурсу та представників обласної педагогіки заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв разом із директором Департаменту освіти та науки ОВА Дарією Басюк.

15.05.2023 — 11:03
Головне за тиждень

Головне за тиждень:

15.05.2023 — 10:29
Фінішували фінальні змагання XVIII літньої Універсіади України з волейболу (чоловіки)

З 10 по 14 травня у м. Хмельницькому проводилися фінальні змагання з волейболу серед чоловічих студентських команд у програмі XVIII літньої Універсіади України. У фінальних змаганнях з волейболу (чоловіки) брали участь 65 студентів із 10 закладів вищої освіти.