Новини

25.05.2023 — 20:19
В ОВА відбулася координаційна зустріч щодо відновлення пошкодженої інфраструктури у двох громадах області

Сьогодні під керівництвом першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна відбулася координаційна зустріч з міжнародними партнерами та донорами для обговорення подальших кроків з відновлення пошкодженої інфраструктури Чорноострівської та Хмельницької територіальних громад.

25.05.2023 — 17:46
Запрошуємо до участі в онлайн-заході «Приватизація державного майна в умовах воєнного стану», на якому ми презентуємо інвестиційне меню Управління – об’єкти малої приватизації Хмельницької області.

👋 Запрошуємо до участі в онлайн-заході «Приватизація державного майна в умовах воєнного стану», на якому ми презентуємо інвестиційне меню Управління – об’єкти малої приватизації Хмельницької області. 📆 Дата: 31 травня 2023 року ⏱ Час: 11:00 👩💻Спікер: Наталія Андрушко – заступник начальника регіонального відділення – начальник Управління забезпечення реалізації повноважень у Хмельницькій області Під час проведення […]

25.05.2023 — 17:43
До уваги підприємств-експортерів, Західноукраїнський Експортний Форум!

Західноукраїнський Експортний Форум! Територія охоплення: Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Чернівецька, Львівська, Тернопільська, Хмельницька та Рівненська області. https://wuef.com.ua/ Англомовна реєстрація лише для іноземних гостей! Поділитись —

25.05.2023 — 17:26
Нікого не залишимо наодинці з бідою, – Сергій Тюрін

На цьому наголосив перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін під час чергового візиту до Чорноострівської територіальної громади, де досі усуваються наслідки ворожого обстрілу, завданого 13 травня.

25.05.2023 — 14:19
В області нагородили переможців відео-конкурсу «Хмельниччина має таланти»

Сьогодні на Хмельниччині відбулося урочисте нагородження переможців обласного відео-конкурсу «Хмельниччина має таланти», у якому брали участь вихованці прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Вручила відзнаки обласної військової адміністрації талановитим дітям та їх батькам керівник апарату Хмельницької ОВА Оксана Вжешневська.

25.05.2023 — 13:42
На Хмельниччині нагородили переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

24 травня в обласному центрі відбулася церемонія нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. Доєднався до нагородження юних науковців заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв.

25.05.2023 — 10:17
Продовжуємо підтримувати наших військових

Сьогодні перший заступник начальника ОВА Сергій Тюрін передав одній із військових частин Хмельниччини квадрокоптер DJI Mavic для потреб військовослужбовців, які виконують бойові завдання. Квадрокоптер вдалося придбати завдяки БО “Захисти Хмельниччину”.

25.05.2023 — 09:23
Служба зайнятості та партнери консолідують зусилля задля працевлаштування жінок

Хмельницька обласна служба зайнятості, в рамках співпраці з Благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний фонд «ГОРЄНІЄ»», проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед жінок про можливість взяти участь в проєкті «Підтримка економічного процвітання жінок та внутрішньо переміщених осіб в Україні» (SEW Ukraine).